• Boris Demovič
    Boris Demovič
    17.04.2007 18:16

    Paráda!

  • Ondřej Prosický
    Ondřej Prosický
    17.04.2007 18:59

    Pěkné povídání a ty fotky, lahůdka! Nejvíce se mi líbí "Old Man of Storr". Střední formát je střední formát, pořád má svoje kouzlo.

  • Topi Pigula 1
    Topi Pigula 1
    17.04.2007 19:32

    Článek hezký, skotsko je samo o sobě nádherné... tak mi trochu vadí, že sis tak často pomáhal filry. Přijde mi to jako laciný (ne ve financích, ale v dojmu) efekt). Máš bezpochyby na to, abys nadělal užasné přirozené fotky.

  • Petr Podhajský
    Petr Podhajský
    17.04.2007 20:15

    Velmi povedené. Fotografie jsou excelentní. Fotografie Old Man of Storr je velmi, velmi, velmi zdařilá (ostatní jsou pouze excelentní :o)) )!!

  • Petr Palowski
    Petr Palowski
    17.04.2007 20:55

    paráda, za mě je Loch Torridon the best one

  • hyzdic
    hyzdic
    17.04.2007 21:44

    Topi, filtre (prechodove) neboli pouzite pre efekt, ale aby film zvladol expozicny rozsah sceny. Zo vsetkych sil sa snazim, aby ich nebolo vidiet, uvadzam ich tu skor pre ilustraciu. Ver mi, ze by som ich najradsej nepouzival, predsa len ide o starost navyse... :-)

  • Jarda Polášek
    Jarda Polášek
    18.04.2007 06:20

    Určitě dobrý trek a článek. Promiň, ale těch filtrů je na mně moc - nemluvím o přechoďácích, to je OK. Ne, že bych musel nutně veristicky vidět, jaké je tam světlo, ale ty barevné posuny jsou na mně moc.
    Jinak chvályhodný střední formát. Holt jsem na černobxlku - to by taky byla dobrá volba, myslím.

  • Bart Simson
    Bart Simson
    18.04.2007 07:26

    digitalny odbornici z fotoaparatu.cz a ich duchaplne poznamky na pouzite filtre a s tym spojene farebne posuny. Pani "Velvia 50" nie je nadavka ani farebny filter, ale film s urcitymi vlastnostami. Ked to neviete aspon sa nezosmiesnujte...

  • Bugan
    Bugan
    18.04.2007 09:13

    krasne fotky a super pribeh o vylete.

  • juhu
    juhu
    18.04.2007 10:08

    krasny clanok o mojej 'srdcovej' krajine. tiez snivam o podobnom fotovylete.... keby skotsko nebola taka draha destinacia a hlavne ked chce clovek vidiet tie najkrajsie zakutia, nie len notoricky zname glen coe a skye ale i applecross, wester ross ci sutherland, clenite zapadne pobrezie ponuka cestovatelske i foto zazitky na cele tyzdne.... kazdopadne diky za dalsiu inspiraciu....

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse