TD "Sbírám, sbíráš, sbíráme" čtvrtek 2.5.2019

  • MSD
    MSD
    05.05.2019 21:48
    Reaguje na E.B.E 05.05.2019 21:43:

    "Máš vnučky ... oproti té mé dokonce chodící :-) ...tak je zapoj..." - zobrazit celý komentář

    Než dorostou do požadovaných rozměrů už tady dávno nebudu :-(
    Navíc, v našich hlubokých lesích je sucho, takže nejsou tůňky. Sice vím o jedné tůňce v hájku nedaleko, ale je to líheň komárů - utekl jsem dříve než jsem stačil zmáčknout spouštť :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    05.05.2019 22:03
    Reaguje na MSD 05.05.2019 21:48:

    "Než dorostou do požadovaných rozměrů už tady dávno nebudu :-( Navíc, v..." - zobrazit celý komentář

    Když to shrnu, nechybí ti vlastně modelka, jako tůňka... tak si ujasni , co vlastně chceš :-)

  • MSD
    MSD
    05.05.2019 22:12
    Reaguje na E.B.E 05.05.2019 22:03:

    "Když to shrnu, nechybí ti vlastně modelka, jako tůňka... tak si ujasni , co..." - zobrazit celý komentář

    Ujasni. Ujasni. Já v tom mám řadu otazníků. Kdy je to krajina a kdy jen detail? Kdy je to hrnec a kdy už kastrol? Od kolika do kolika je to polední světlo? A tak dále a tak podobně. Hele, tohle je jen návod na vítěznou fotku. Kdybych měl požadovnou modelku já, fotil bych ji samozřejmě nahou. Tedy, kdyby manželka dovolila. V takovém případě bych klidně z hájku udělal temný les a odklonoval z modelky všechny štípance od komárů :-)))

  • E.B.E
    E.B.E
    05.05.2019 22:24
    Reaguje na MSD 05.05.2019 22:12:

    "Ujasni. Ujasni. Já v tom mám řadu otazníků. Kdy je to krajina a kdy jen..." - zobrazit celý komentář

    :-)

  • Tomava
    Tomava
    06.05.2019 00:19

    Děkuji všem za účast v této poněkud intimnější soutěži TD. Něco jsme se dozvěděli o ostatních, snad jsme se i trochu poučili sami o sobě. Tahle soutěž je prostě úžasná. A moc se těším na hrnec či kastrol v poledním slunci.

  • Z9
    Z9
    06.05.2019 16:31
    Reaguje na MSD 05.05.2019 22:12:

    "Ujasni. Ujasni. Já v tom mám řadu otazníků. Kdy je to krajina a kdy jen..." - zobrazit celý komentář

    Já se bavím … zatím dva jasní adepti na vítězství a je to těsně "o prsa korejské ženy :-)))) ale ještě pár lidí nehlasovalo, všem jsem napsala zprávičku s prosíkem, tak snad to do půlnoci dají … každopádně tématem hrnce v pravé poledne v tvém podání jsem úplně okouzlená

  • MSD
    MSD
    06.05.2019 19:13

    Děkuji za pochvalu mého hrnce :-))) Ale k hodnocení už nikoho neurguj, prosím. V tomto okamžiku je už skóre vynikající :-)

  • Z9
    Z9
    07.05.2019 01:44

    A je to tady, fanfára pro vítěze na bedně!
    1. místo - alikal87 "Diatonická vášeň" / 29 bodů
    2. místo - MSD "Harpagon žije! / 25 bodů
    3. místo - Paveljan "Za ty roky..." / 9 bodů
    Další pořadí autor+fotka+bodíky jsem vám dala do tabulky (snad se nahraje?)
    Děkuji všem, kdo se účastnili, komentovali, bodovali a bavili se :-)

  • alikal87
    alikal87
    07.05.2019 05:38

    Dobré ráno, tak to je příjemná zpráva takhle brzo. Docela jsem to sledoval, takže jsem věděl, že se o první místo pere má fotka s Harpagonem, ale počítání jsem si odpustil. O to víc mě to teď těší. Děkuji všem za hodnocení, v tabulce vidím, že byla několikrát na 1.místě, což je pro mě úžasné a jsem nadšen. MSD děkuji za skvělý souboj, dle diskuze jste s výsledkem spokojen, nicméně si myslím, že Vás ten "hrnec" stejně nemine. :-D Z9 děkuji za bleskové výsledky. Vím, že první místo s sebou nese úděl povinností, tak vás, kteří jste v tom zběhlí, poprosím o radu, co a jak? Chápu, že další téma budu vyhlašovat já, takže ho sem hodím dnes odpoledne. Co jsem koukal do starších diskuzí pod "TD", měl bych i kontaktovat redakci emailem?

  • MSD
    MSD
    07.05.2019 07:27
    Reaguje na alikal87 07.05.2019 05:38:

    "Dobré ráno, tak to je příjemná zpráva takhle brzo. Docela jsem to sledoval,..." - zobrazit celý komentář

    Blahopřeji k zaslouženému vítězství! Bylo to hezké téma. Za to, a také za organizaci soutěže velké poděkování Z9. A poděkování patří i všem účastníkům za jejich fotky i aktivitu v průběhu soutěže a při hodnocení. Dopadlo to skvěle! Vy byste nyní měl poslat redakci email s novým tématem, krátkým slovním úvodem a fotkou, která nové téma uvede. A protože jsme všichni nedočkaví a redakce potřebuje nějaký čas na vypublikování, je dobré to téma co nejdříve napsat sem. Nevím, že by někdy redakce se zvoleným/navrženým tématem nesouhlasila :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse