Téma dne "O TOUZE LÉTAT" čtvrtek 7. 3. 2019

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    11.03.2019 12:10
    Reaguje na Karla Milcová 11.03.2019 10:50:

    "Věro, dík za zajímavé téma, nezávidím Ti sčítání. A prosím, pobývej na FA..." - zobrazit celý komentář

    Karličko, díky, na FA jsem podle času, teď při sčítání bohužel skoro pořád :)
    Snad se polepším, až budu v důchodu, už to mám za pár...
    A jak hodnocení, nezapomněla jsi?

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.03.2019 12:16
    Reaguje na Věra Rothová 11.03.2019 12:10:

    "Karličko, díky, na FA jsem podle času, teď při sčítání bohužel skoro pořád ..." - zobrazit celý komentář

    Nezapomněla, jen ještě zvažuji mezi dvěma o prvním a druhém místě. Těch, které bych dala na první je dost, těžký výběr!!! A nemysli si, že budeš mít v důchodu fůru času!!! Je to trochu jinak, však to také poznáš.

  • Marie
    Marie
    11.03.2019 12:55

    Nejvíc mne při sčítání vadilo, dívat se neustále pod fotky těch, kteří ještě nehlasovali, jestli už konečně hlasovali. Tady by se mi hodil nějaký oznamovací zvoneček... že maji hotovo. Někdo to nechává opravdu až za pět minut dvanáct... a také se mi stalo, že někteří své hlasování změnili...:-). Je to opravdu vzrůšo.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    11.03.2019 13:28
    Reaguje na Karla Milcová 11.03.2019 12:16:

    "Nezapomněla, jen ještě zvažuji mezi dvěma o prvním a druhém místě. Těch,..." - zobrazit celý komentář

    Výběr byl opravdu obtížný, taky mi to dalo zabrat, prostě krásných zajímavých, veselých i smutných fotek se urodilo hodně :)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    11.03.2019 13:33
    Reaguje na Marie 11.03.2019 12:55:

    "Nejvíc mne při sčítání vadilo, dívat se neustále pod fotky těch, kteří..." - zobrazit celý komentář

    Ano, a už si ty hříšníky i pamatuji :) Zvoneček mi taky chybí :) A to, že někdo změnil hodnocení, by mě nenapadlo. Budu to muset ještě zkontrolovat.
    A stejně jako tobě se objevil jeden účastník, který dal hlasy svým vlastním fotkám. Ale protože byl docela sebekritický, má je až na 2. a 3. místě ;)

  • Marie
    Marie
    11.03.2019 16:00
    Reaguje na Věra Rothová 11.03.2019 13:33:

    "Ano, a už si ty hříšníky i pamatuji :) Zvoneček mi taky chybí :) A to, že..." - zobrazit celý komentář

    JJ - také jsem si všimla...hlasování pro svoje fotky - :-))) Je docela "zábavné" když má někdo v TD tři fotky, tak pod kterou hlasuje... no někdo ani né v úvodu nahoře, ale dole v komentářích :-) Tak hodně štěstí. M

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    11.03.2019 16:34

    Ano, a musím srolovat až dolů pod komentáře (u každé fotky), abych zjistila, že hodnocení není ani tam :-D
    Díky, snad to zvládnu, ale oddechnu si, až bude po všem ;)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    11.03.2019 21:50

    Mezisoučet:

    1. místo - 26 bodů (2 fotografie!)
    2. místo - 18 bodů (2 fotografie!)
    3. místo - 15 bodů

    Je to napínavé :)
    Oprava - po kontrole se ukázalo, že se vloudila chybička u 1. místa. Opravené konečné výsledky viz níže.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    12.03.2019 00:12

    Milí přátelé, s radostí vám sděluji, že jsem se konečně dopočítala a jsem tu s hodnocením:
    TD se účastnilo 43 autorů se 77 fotografiemi. Hodnocení nedodalo 8 autorů.
    Pořadí na bedně je následující:

    1. místo - 26 bodů - MSD - In Memoriam
    2. místo - 23 bodů - jicha - mlha přede mnou...
    3. místo - 18 bodů - Festa - A kam poletíš letos ty? spolu s
    - DAVID K. - ...

    Blahopřeji všem na bedně i ostatním účastníkům (pořadí na přiloženém obrázku) a moc děkuji všem za účast, překvapilo mě velké množství moc krásných fotek.
    Tak díky :)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    12.03.2019 00:23

    Blahopřeji vítězi a děkuji Věře za rychlé spočítání výsledků. Je vynikající. Všem zúčastněným děkuji za pěkné zážitky a těším se na další téma.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse