Téma dne "O TOUZE LÉTAT" čtvrtek 7. 3. 2019

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.03.2019 08:15

    Téma dne "O TOUZE LÉTAT" už ZÍTRA ve čtvrtek 7.3. ! ...tradičně připomínám pravidla:
    Pravidla VELMI STRUČNÉ:
    Fotografie se vkládají JEN ve čtvrtek 7.3. – celých 24 HODIN. Hodnotí pouze soutěžící tak, že napíšou do popisku své fotografie vítěze na 1.-3. – hodnotit můžete do pondělí 11.3. 23:59

    Pravidla podrobnější/doplňující:
    1) Nové téma dne je "O TOUZE LÉTAT". Foťte, přemýšlejte, inspirujte se (...nemělo by se hledat v archivu, ale v krajním případě je to povoleno...)
    2) VKLÁDÁNÍ fotek do soutěže = ve ČTVRTEK 7. března od PŮLNOCI do PŮLNOCI
    3) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link) Hodnotit můžeš už od čtvrtka až do pondělí 11.3.
    4) vložit můžeš MAX 3 fotky

    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Tento den (čtvrtek 7.3. 2018) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :).
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsící.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz)
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)

  • Festa
    Festa
    07.03.2019 19:12

    Koukám, že je tu plno nových lidí.
    Nestyďte se zúčastnit i hodnocení fotografií. To platí i pro mazáky. :-)
    Pokud něčemu neporozumíte, nestyďte se zeptat.
    Krásný víkend všem u TD.
    V

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    08.03.2019 19:45

    Děkuji Vašíkovi za doporučení nováčkům - podle mě je hodnocení milou povinností všech zúčastněných. Tak nezapomeňte - do pondělní půlnoci!
    Hodnocení se píše pod vaši soutěžní fotografii: kliknete na "UPRAVIT INFORMACE" a do kolonky "Popis" napíšete vaše favority - tak nějak, jak je to na přiloženém obrázku.
    Pevně věřím, že nezbude nikdo, kdo by nehodnotil :)

  • Marie
    Marie
    10.03.2019 12:24

    Gratuluji k úžasnému tématu... zúčastnilo se 77 fotografií, no možná se jedná o rekord. Ovšem sčítání bodů nezávidím... užila jsem si to již dvakrát a vím o čem to je :-). Těším se na vítěze a další TD. Velmi ráda jsem se opět zapojila do této skvělé soutěže. Dík všem.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    10.03.2019 19:08

    Fotek je hodně, sčítání bude náročné, musím průběžně :)
    77 fotografií dodalo 43 autorek a autorů, hodnocení je zatím pro menší polovinu všech fotek. Tak doufám, že mě zejména nováčci nezklamou a hodnocení pod fotku napíšou :) Rozhodování je tentokrát těžké, ale čím dřív, tím líp ;)

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    10.03.2019 23:22

    Autoři více než poloviny fotografií už hodnotili, na zbylé ještě čekáme!
    Předběžné pořadí:
    1. místo - 15 bodů
    2. místo - 14 bodů (2 účastníci)
    3. místo - 13 bodů (2 účastníci)
    Zítra je poslední šance zasáhnout do velmi vyrovnaného boje, tak neváhejte a hodnoťte.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    11.03.2019 07:39
    Reaguje na Věra Rothová 10.03.2019 23:22:

    "Autoři více než poloviny fotografií už hodnotili, na zbylé ještě čekáme!..." - zobrazit celý komentář

    odhlasováno... omlouvám se za svou tentokrát velmi pasivní účast v TD - okolnosti byly proti mě... do poslední chvíle jsem váhala, jestli vůbec vkládat fotku, když jsem věděla, že nebudu mít čas věnovat se všem ostatním tak, jak jsem zvyklá. Pak mě jedna dobrá duše přemluvila (díky, Kájo :) - ale stejně mám pořád výčitky. Snad mi odpustíte.

  • Věra Rothová
    Věra Rothová
    11.03.2019 10:06
    Reaguje na Dana Kovaľová 11.03.2019 07:39:

    "odhlasováno... omlouvám se za svou tentokrát velmi pasivní účast v TD -..." - zobrazit celý komentář

    Dano, díky moc, tvoje básničky nám určitě chyběly, ale jsme rádi, žes tu byla s námi alespoň prostřednictvím své fotografie :) A Káje taky děkuji :)

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.03.2019 10:49
    Reaguje na Věra Rothová 11.03.2019 10:06:

    "Dano, díky moc, tvoje básničky nám určitě chyběly, ale jsme rádi, žes tu..." - zobrazit celý komentář

    Dano, to byla jen malá oplátka za půjčku. Vzpomínám na Tvoje dobré rady v mých začátcích na FA a i o tom dalším. Jinak TD byla a je pro mne velká zábava i poučení. A jsem ráda, když na mé fotky někdo reaguje. A jsem ráda, že se zúčastňuje čím dál víc lidí, je se z čeho poučit. Díky všem soutěžícím a nezávidím Věře sčítání.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.03.2019 10:50

    Věro, dík za zajímavé téma, nezávidím Ti sčítání. A prosím, pobývej na FA častěji a vkládej!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse