"Mazlíčci" 12.12. - 12.2.

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 23:45
    Reaguje na E.B.E 12.12.2018 23:27:

    "Pravda. Tenhle styl jsem si zatím neosvojil. A to jednak z důvodu, že byl..." - zobrazit celý komentář

    Kdyby to šlo, tak bych to udělal, jak popisujete, nicméně popisek galerie má z nějakého mne neznámého důvodu omezený počet znaků a nelze do něj vkládat nic než text (ani HTML), takže do něj nedostanu o mnoho více informací a ani ty obrázky. Bohužel toto je maximum, co z toho teď dostanu bez zásahu programátora. Do budoucna bych to chtěl změnit, ale to se bude řešit nejdříve po Vánocích. Takže tak, no...

  • KIV
    KIV
    13.12.2018 12:36

    No, tak včera kouknu a vidím, vyhlášena nová soutěž. Mazlíčci.
    Obvykle dělám tu chybu, že vkládám mezi prvními. Pak po týdnu přijde článek upřesňující, co se vlastně bude od fotek chtít… a moje fotky jsou mimo mísu… a pár lidí to pod ně napíše, vždyť to nesplňuje zadání, copak neumíš číst?
    Tak tentokrát s těmi mazlíčky… říkám si, tak co, mazlíčci zvířátka, mazlíčci lidi/děti, mazlíčci abstrakce, mazlíčci v kytičkách (hmyz) či dvě kytičky jak se vinou k sobě…
    A hele tři už vložené fotky, to pomůže. Karta mazlíček, karta větší mazlíček, karta obří mazlíček, a tak nevím, jsou to vložené fotky k hodnocení? Je to vtip? Název těch tří vložených fotek taky nepomohl – Mazlíčci I, II, III, nebo tak nějak, autor se nezobrazuje…
    Tak jsem to radši zavřela, a počkám si na ten článek, co to po týdnu objasní.
    A teď tedy dnes už vidím diskusi k Romanovu dotazu, změna názvu fotek … ještě že jsem je včera nehodnotila… :-)
    A tak prosím, pane Pánku, nezlobte se na Romana, on někdy „tlachá“ i za ty ostatní co se bojí zeptat… :-)
    Ráda si počkám na článek, a dík za ty soutěže, máme je rádi.

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    16.12.2018 12:21
    Reaguje na KIV 13.12.2018 12:36:

    "No, tak včera kouknu a vidím, vyhlášena nová soutěž. Mazlíčci. Obvykle..." - zobrazit celý komentář

    Článek už vyšel :-)
    https://www.fotoaparat.cz/clanek/2412/souteze-galerie-prosinec-2018/

  • SarahJane
    SarahJane
    11.02.2019 10:26

    Já viděla v parametrech galerie limit 3 fotky, ale v tomto článku je 2.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse