"Mazlíčci" 12.12. - 12.2.

  • E.B.E
    E.B.E
    12.12.2018 21:51

    Možná se hloupě ptám. Ale kde najdu zadání soutěže? ...najednou se tu objeví tři fotky karet s popisem "můžete vkládat a hodnotit" ...s odkazem na paravidla, ale o jakou soutěž se jedná nikde nevidím. Nebo vážně špatně vidím???

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 22:25
    Reaguje na E.B.E 12.12.2018 21:51:

    "Možná se hloupě ptám. Ale kde najdu zadání soutěže? ...najednou se tu..." - zobrazit celý komentář

    Téma soutěže jsou "MAZLÍČCI" - je to napsané velkým v nadpisu, termín pořádání, ceny jsou v popisku, další podrobnosti v odkazu. Co ještě potřebujete vědět?

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 22:36
    Reaguje na E.B.E 12.12.2018 21:51:

    "Možná se hloupě ptám. Ale kde najdu zadání soutěže? ...najednou se tu..." - zobrazit celý komentář

    EDIT: mírně jsem upravil popisek galerie, aby bylo vše jasnější.

  • E.B.E
    E.B.E
    12.12.2018 22:48
    Reaguje na Jan Pánek 12.12.2018 22:25:

    "Téma soutěže jsou "MAZLÍČCI" - je to napsané velkým v nadpisu, termín..." - zobrazit celý komentář

    Asi jsem čekal krátkej článek. Několik vět o jakou soutěž se jedná (TD, dvouměsíční, okem profesionála...) a kdo ji hodnotí (poslední doplněno). Prostě jako u jiných soutěží.

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 22:51
    Reaguje na E.B.E 12.12.2018 22:48:

    "Asi jsem čekal krátkej článek. Několik vět o jakou soutěž se jedná (TD,..." - zobrazit celý komentář

    Článek o soutěžích bude následovat v nejbližších dnech. Na to, o jakou soutěž se jedná, máme malý rébus v nadpisu, pozorným totiž neunikne, že od 12. 12. do 12. 2. to jsou dva měsíce a jedná se tedy o dvouměsíční soutěž :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    12.12.2018 22:57
    Reaguje na Jan Pánek 12.12.2018 22:51:

    "Článek o soutěžích bude následovat v nejbližších dnech. Na to, o jakou..." - zobrazit celý komentář

    My nepozorní jsme četli 12.12-12.12 :-) ...každopádně rébus je výstižné slovo.Pardon tedy, že mi "zadání soutěže" přišlo jaksi překvapující a "zmatečný"

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 23:03
    Reaguje na E.B.E 12.12.2018 22:57:

    "My nepozorní jsme četli 12.12-12.12 :-) ...každopádně rébus je výstižné..." - zobrazit celý komentář

    Není třeba se omlouvat, stačí jen umět pozorně číst a příště to zvládnete napoprvé jako Pája ;-)

  • E.B.E
    E.B.E
    12.12.2018 23:15

    Ještě třeba na vysvětlenou můj styl přihlašování: Otevřu FA (Nikde ani slovo o nové soutěži). Otevřu galerii na "straně" nejnovější fotografie (jako vždycky). Tam fotografie tří karet a v nich popis: 1. místo (2,3..) oceněno kartou.. (říkám si: Tady se rozdávají výhry v soutěži, o které nevím, nebo si někdo dělá srandu) Tak se du mrknout do článků a tam o žádné takové soutěži ani slovo. Nakonec jsem našel galerii "mazlíčci" Opět bez vysvětlení i podpisu ... Proto tohle zmatení

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    12.12.2018 23:20
    Reaguje na E.B.E 12.12.2018 23:15:

    "Ještě třeba na vysvětlenou můj styl přihlašování: Otevřu FA (Nikde ani..." - zobrazit celý komentář

    Rozumím, vždy je dobré se podívat přímo do soutěží: https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/souteze/
    Tím bych uzavřel naše tlachání. Ceny jsou podle mě velmi lákavé a hodí se snad každému, tak vzhůru na soutěžení!

  • E.B.E
    E.B.E
    12.12.2018 23:27
    Reaguje na Jan Pánek 12.12.2018 23:20:

    "Rozumím, vždy je dobré se podívat přímo do soutěží: https://www.fotoaparat..." - zobrazit celý komentář

    Pravda. Tenhle styl jsem si zatím neosvojil. A to jednak z důvodu, že byl vždy přítomen článek a tohle místo patřilo až galerii pro vkládání fotek,i protože jsem nikdy nesoutěžil (třeba někdy začnu), ale stačila alespoň věta: Fa vyhlašuje novou dvoměsíční soutěž na téma "mazlíčci". Dokonce mohly být v popisu i ony fotografie karet. Takhle nevím, jestli se tyhle fotografie nakonec nemají i hodnotit, když jsou zařazeny takhle a bez popisu, od koho a proč tam fotky jsou. Pardon, že jsem ještě doplnil . Už jsem skončil

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse