Sony A7 III: Z pohledu uživatele nižších řad Sony Alpha bezzrcadlovek

  • Lukáš Burget
    Lukáš Burget
    21.11.2018 09:19

    Vidím, že si s tím autor dal dost práce, ale připadá mi jako nesmyslné srovávat APS-C a Fullframe přístroje. V obou případech jde o přístroje zcela jiných kategorií velikosti, určení a ceny. Při přechodu z APS-C na fullframe Sony lze jen konstatovat logické věci ohledně kompatibility objektivů.

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    21.11.2018 09:57
    Reaguje na Lukáš Burget 21.11.2018 09:19:

    "Vidím, že si s tím autor dal dost práce, ale připadá mi jako nesmyslné..." - zobrazit celý komentář

    I když je posun vpřed snad ve všech ohledech logický, nikdy není na škodu vidět přímé srovnání, o kolik je full frame lepší a kde přesně se to projeví.

  • František Glombek
    František Glombek
    27.11.2018 22:45
    Reaguje na Jan Pánek 21.11.2018 09:57:

    "I když je posun vpřed snad ve všech ohledech logický, nikdy není na škodu..." - zobrazit celý komentář

    Ano, taky si dovedu představit to nadšení a radost ze znatelné změny k lepšímu. Pro většinu lidí tady je fotografování koníček a záliba má přinášet potěšení..

  • vladimir314
    vladimir314
    28.01.2019 06:51

    Koukám na ty srovnávací fotky a musím konstatovat, že oba strojky mají tutéž kvalitu obrazu, mně osobně na ničem jiném až tak nezáleží. A s despektem poznamenám, že ta kvalita obrazu je v podstatě stejná jako u dnešních mobilů, zvlášť, když si člověk prohlíží fotky na webu, kde jsou obrázky velmi silně ořezané. Žádná jiná možnost jak fotku uvidět dnes bohužel není.... Jinak mám a6500, předtím právě a6000.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse