Recenze zrcadlovky Nikon D3500

 • Lukáš Burget
  Lukáš Burget
  05.11.2018 08:56

  Myslím, že každý amatér by si měl při nákupu fototechniky rozmyslet, zda skutečně potřebuje bezzrcadlovku. Dnešní ceny amatérských zrcadlovek a především objektivů k nim jsou opravdu velmi lákavé. Nikon D3500 je jedním z mých kandidátů na modernizaci stávající fototechniky, až doslouží. Pro běžné potřeby má vše, pochopitelně záleží na tom, co kdo fotí. Nevím, jak zvládá street foto, sledování objektu u rychlých akčních scén - pro toho, kdo se těmto žánrům věnuje, pro statickou fotografii mi však tento přístroj přijde jako nejlepší kombinace ceny a výkonu.

 • Radim Masiarik
  Radim Masiarik
  06.11.2018 19:12

  IR ovládání nevadí dá se to řešit drátovou spouští, velice kvalitní snímač, osadit Nikonem 10-20, pevnou 50, N 70-300AF-P DX a pro mě jako hlavně krajináře velice skladný a výkonný set na cesty. Velice dobrý poměr cena-výkon. Je to neskutečné jak se dá dnes již za poměrně málo peněz pořídit prvotřídní technika. Po přechodu na FF D610 a vše s tím související musím říct že jsem trochu v rozpacích s APSC se opravdu dá fotit špičkově, lidi neblbněte :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace