Vkládání fotografií

  • 22.10.2018 08:11
  • Festa
  • 38
  • KIV
    KIV
    01.11.2018 23:38
    Reaguje na Josef Prachař 31.10.2018 18:01:

    "Myslím si že každý autor či umělec vkládající sem svoji novou fotku by si..." - zobrazit celý komentář

    To "umění" už jsme prodiskutovávali jinde, například tady:
    https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/450055/?page=1b9334b03b39e8d37190764a277592c3

  • Hana Balašová
    Hana Balašová
    02.11.2018 09:28

    To je sice hezké, vkládat to nejlepší ale když člověk fotí několik let a je zde nový pak to vkládání toho nejlepšího co má jde dooost pomalu :-D

  • Festa
    Festa
    Autor
    02.11.2018 09:54
    Reaguje na Hana Balašová 02.11.2018 09:28:

    "To je sice hezké, vkládat to nejlepší ale když člověk fotí několik let a je..." - zobrazit celý komentář

    Pan Josef měl na mysli mě. Sebe do toho netahej. .-))
    V

  • KIV
    KIV
    02.11.2018 11:23

    Pan Josef si z nás prostě střílí, a hezky se baví...
    Jednou za pár měsíců cvakne obrazovku na TV, a my tu fotku otvíráme a komentujeme tak dlouho, až ji má v topu.
    A pak nám ještě napíše co a jak máme vkládat my, a jak se máme snažit...
    :-))

  • E.B.E
    E.B.E
    03.11.2018 13:32
    Reaguje na Hana Balašová 02.11.2018 09:28:

    "To je sice hezké, vkládat to nejlepší ale když člověk fotí několik let a je..." - zobrazit celý komentář

    No jestli jsou to nejlepší tisíce fotek žabiček a vážek, člověk pospíchá, aby na ně dostal co nejvíc čísel, pak to chápu. No pokud je tím nejlepším myšlena originální, nikde neviděná fotografie, pak sedumkrát za týden je nevyužitelné množství :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    03.11.2018 13:34

    ...a i když pan Prachař promluvil vcelku rozumně, je vidět, že za jedinečnou a povedenou fotografii každej z nás považuje úplně něco jinýho :-)

  • KIV
    KIV
    03.11.2018 16:15
    Reaguje na E.B.E 03.11.2018 13:34:

    "...a i když pan Prachař promluvil vcelku rozumně, je vidět, že za..." - zobrazit celý komentář

    Navrhuji pro pana Josefa udělat týden našich nejlepších věleděl ofocováním obrazovky moderátorů ČT 1. Schválně, jestli to bude originální, neviděná fotografie, ale nejspíš ano, moc jich tu není...
    Asi tak, on pan farář vždycky káže vodu následuhodněvzorovým slovem, a pak to zapije vínem...

  • E.B.E
    E.B.E
    03.11.2018 19:36
    Reaguje na KIV 03.11.2018 16:15:

    "Navrhuji pro pana Josefa udělat týden našich nejlepších věleděl ofocováním..." - zobrazit celý komentář

    Nemluvil jsem o nikom konkrétně. Myslím, že každej máme nějaký to máslo na hlavě, či kostlivce ve skříni. Fakt je, že už se tu neobjevuje zrovna moc fotografií, stojících za zastavení a naopak. Spoustu cvaků v galerii majitelé považují za viděníhodné. Pokud možno v několika exemplářích. A můžeme(te) si za to sami. Vychvalováním sedmičkou, či jiným vysokým číslem se takoví jen utvrdí v jejich přesvědčení, že dobře dělají. Což se i týká toho, proč je někomu sedum fotek týdně málo

  • KIV
    KIV
    03.11.2018 20:37
    Reaguje na E.B.E 03.11.2018 19:36:

    "Nemluvil jsem o nikom konkrétně. Myslím, že každej máme nějaký to máslo na..." - zobrazit celý komentář

    Teda, souhlasím v dosti bodech v tom co se tu ŘÍKÁ. S tebou, s Josefem, i s dalšími.
    V podstatě všichni chceme totéž. A tak můžeme mluvit. Anebo můžeme zkusit něco s tím udělat. Jenže to nepůjde udělat tak, že budeme druhým říkat co by měli udělat, aby se to změnilo. Nelíbí se nám sedmičky pod průměrnou fotkou, tak je tam prostě nedáme. Nelíbí se nám nudné fotky, tak musíme vložit své oživující...
    Já navrhovala omezit ignore list z neomezeného na max 3 nebo 6. To by znamenalo, že by lidi mohli občas pod fotku psát (slušně) i to co je na fotce opravdu (podle nich) špatně, a nemuseli by se bát že skončí (zase) na IL.
    A nikdo se nepřidal. Tak je to tak jak to je.
    A s tím vkládáním zajímavých fotek, to záleží jen na těch, co je fotí.
    Když je nikdo nefotí, tak tu nemůžou být. Ale já myslím že fotí...
    Jen bychom se měli navzájem tolerovat.
    Třeba i přehlížet fotky, které nás nebaví.
    Hlavně bychom měli zkusit vložit to, co bychom rádi v galerii viděli, co nám tu chybí...

  • E.B.E
    E.B.E
    03.11.2018 20:40
    Reaguje na KIV 03.11.2018 20:37:

    "Teda, souhlasím v dosti bodech v tom co se tu ŘÍKÁ. S tebou, s Josefem, i s..." - zobrazit celý komentář

    Já myslím, že tady už jsme zase na tenkým ledě a nerad bych pokračoval v debatě. Ono to s tím tvým "můžeme mluvit" už dávno neplatí :-)

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse