Vkládání fotografií

• 22.10.2018 08:11
  • Festa
  • 38
  • Festa
    Festa
    Autor
    22.10.2018 21:08
    Reaguje na E.B.E 22.10.2018 21:05:

"Pořád nechápeš??? :-)..." - zobrazit celý komentář

Velká matika. Zkusím spočítat. :-)

• E.B.E
    E.B.E
    22.10.2018 21:18
    Reaguje na Festa 22.10.2018 21:08:

"Velká matika. Zkusím spočítat. :-)..." - zobrazit celý komentář

...a nebo je všechno jinak :-) Žiju v domnění, že je omezení sedum za sedum. Nebo je to šest za šest?

• Festa
    Festa
    Autor
    22.10.2018 21:46
    Reaguje na E.B.E 22.10.2018 21:18:

"...a nebo je všechno jinak :-) Žiju v domnění, že je omezení sedum za sedum..." - zobrazit celý komentář

Podle mých odhadů-
    4.10.- jsem vložil do TD 2 fotky a napsalo mi to, že mohu vkládat za dva dny.
    To jest -6.10. Od této doby jsem dodnes vložil 10 fotek, možná jsem jednu smazal, to si nepamatuji.
    Podle mých počtů 17 dní, vloženo 10 (11) fotek.
    Dneska jsem mohl vložit 5 fotek. Ještě jedna zbývá.
    Tím pádem by to mohlo sedět. 17 dní a asi 16 fotek.
    Pokud teda vložím ještě jednu fotku, tak bych měl mít zítra nárok na sedm fotek?
    Doufám, že ještě pobereš můj rozbor. :-)))V
    add. tak vkládat můžu za 5 dní.

• KIV
    KIV
    22.10.2018 21:49

Hele, já to mám jasný a na minutu. Mám to vypočítaný, že třeba na TD už ráno můžu vložit s klídkem dvě fotky, ale tu třetí můžu vložit až ve 22:30 hodin. Když to víš dopředu, no problemo…
    Co mi ale trochu drhne, jsou ty série. Kdysi kdosi kdesi ve foru napsal, že jedna série se počítá za tři fotky, ale nepřísahal na to...
    Takže týden před datem D na TD série nevkládám, a je to...

• KIV
    KIV
    22.10.2018 21:53

Asi se ptáš kvůli TD (aby ti vyšel limit a mohl jsi vložit až tři fotky do TD).
    Takže - další TD bude ve čtvrtek 1. listopadu.
    Vezmeš kalendář, zjistíš kdy je týden před dnem D, a to je čtvrtek ráno 25. října. Tak si prostě budeš hlídat vkládání od čtvrtka ráno 25.října... Od té chvíle počítej co jsi vložil.
    Co bylo vloženo předtím, tedy před půlnocí ze středy na čtvrtek 24/25. října, to TD vklad neovlivní.
    Když si od 25. října do 1. listopadu nevyčerpáš ten limit 7 jednotlivých vložených fotek, tak budeš moct 1.listopadu vkládat tolik fotek, kolik ti do limitu zbývá. Ale jak říkám, pozor na série, ty se počítají každá za víc, tak za 3 nebo 4, to nevím... a taky se počítá co vložíš a smažeš...
    Tedy, pokud to tak není, jistě mě tady admin opraví nebo doplní...

• Festa
    Festa
    Autor
    22.10.2018 22:47
    Reaguje na KIV 22.10.2018 21:53:

"Asi se ptáš kvůli TD (aby ti vyšel limit a mohl jsi vložit až tři fotky do..." - zobrazit celý komentář

Tak na to se vyspím a ráno na to kouknu znovu. :-)
    Tak teď mohu vkládat za pět dní. Jsem zvědav, kolik fotek potom budu moct vložit. .-)
    V

• Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    23.10.2018 12:22

...kopíruji odpoved Filipa programatora:
    Zdravím,
    uživatelka KIV to víceméně trefila.
    Před nahráním fotografie se spočítají nahrané fotografie uživatele v časovém okně trvajícím přesně 7 dní do minulosti od současného okamžiku. Uživatel může vložit novou fotografii, pokud je počet nižší než limit 7 fotografií. Počítají se i smazané fotografie. Série se započítává do limitu stejně a vždy jako 4 fotografie bez ohledu na skutečný počet fotek. Pro nahrání série stačí, aby do limitu zbývala 1 fotografie, nejsou potřeba 4.
    Filip

• Festa
    Festa
    Autor
    23.10.2018 18:21
    Reaguje na Helena Macenauerová 23.10.2018 12:22:

"...kopíruji odpoved Filipa programatora: Zdravím, uživatelka KIV to..." - zobrazit celý komentář

Děkuji kopírce a Filipovi. :-)
    V

• Josef Prachař
    Josef Prachař
    31.10.2018 18:01

Myslím si že každý autor či umělec vkládající sem svoji novou fotku by si měl uvědomit jak velmi frustrující je toto jeho počínání pro nás jeho kolegy kteří potom k jeho "veledílu" máme zaujmout pokud možno objektivní stanovisko. Proto bych podobným nadšencům doporučil k uvážení možnost aby nepočítali kolik fotek za den či týden mohou na stránku vložit ale aby zahájili tvrdou askezi a vkládali tak jednu fotku za měsíc nebo i déle.Vyhnou se tím nesmyslným výpočtům a snad sem vloží skutečně to nejlepší co mají.Kvalitu množstvím totiž nahradit jde dost těžko a autor by si měl sám před sebou velmi dobře zdůvodnit jakou a proč fotku sem vkládá,což vyžaduje dost času na přemýšlení a hodnocení.Považuji za naprosto nesmyslné že by Leonardo čí Michelangelo někdy přemýšleli kolik obrazů namalují a vystaví za týden.Umění je vzácné tím že je ho málo. Proto překonává věky, balast ten zmizí za krátký čas.

• Festa
    Festa
    Autor
    01.11.2018 05:46

S tím nelze jinak, než souhlasit,
    Josefe.
    V

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

FotoMaraton Sumava

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace