"DVOJPORTRÉT" Okem profesionála 6/18

  • KIV
    KIV
    04.08.2018 23:10

    Ještě bych se chtěla zeptat, nešlo by tu vrátit ty dvouměsíční soutěže zpátky na měsíční?
    Teď tu běží dvouměsíční na téma léto, a měsíční Okem Profesionála se taky nenápadně změnila na dvouměsíční, a taky je na téma léto... Vložíte dvě a dvě léta, a pak nemáte co dělat, než čekat dva tři měsíce na článek a na nové téma. Lidi tu mají energie na rozdávání, a potřebovali by více akčních soutěží... Nestěžuji si, jsem ráda že portál máme, lidi jsou taky fajn, jen bych uvítala více soutěží na zajímavá témata. Děkuji.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    05.08.2018 06:31
    Reaguje na Helena Macenauerová 04.06.2018 13:44:

    "Kdysi jsme slovo fotografka nebo fotografa řešili a prý je gramaticky..." - zobrazit celý komentář

    Na gramatiku (sémantiku, syntaxi) by měl mít server korektora, pokud si sami autoři své texty nedokážou ohlídat v kvalitě hodné zveřejnění. Co se týče výrazu "fotografa" ve smyslu ženský rod slova fotograf, v životě jsem o ničem takovém neslyšela. Zajímalo by mě, kdo/co stojí za oním "prý" - ale osobně bych se vyhnula čemukoli, co může čtenáře mást - jako v tomto případě, kdy použitý tvar slova evokuje buď překlep, nebo 2./4. pád mužského rodu.
    ...já na tvůj dotaz odpověděla (byť se zpožděním zaviněným tím, že jsem tu poslední měsíce nebyla), zachováš se stejně?
    https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/7167/12/#article-comment-22107

  • E.B.E
    E.B.E
    05.08.2018 18:55
    Reaguje na Dana Kovaľová 05.08.2018 06:31:

    "Na gramatiku (sémantiku, syntaxi) by měl mít server korektora, pokud si..." - zobrazit celý komentář

    Taky mě zajímá , jak tohle dopadne. Doteď jsem znal jen ženský rod "fotografka". Tak su zvědavej, co mi na poli gramatiky uniklo

  • Petr52
    Petr52
    08.08.2018 09:28

    Děkuji moc za ocenění v soutěži.Musím říci, že jsem byl opravdu překvapen. Také jsem ocenil spoustu krásných fotek mých kolegů.Přeji všem hezký den,

  • KIV
    KIV
    08.08.2018 12:44
    Reaguje na Petr52 08.08.2018 09:28:

    "Děkuji moc za ocenění v soutěži.Musím říci, že jsem byl opravdu překvapen...." - zobrazit celý komentář

    Tak se zeptám znovu - může mi někdo říct, kde najdu vyhodnocení soutěže dvojportrét?
    Tady Petr už děkuje za vyhodnocení, a přitom když kliknu na "Všechny soutěže" je tam jasně napsáno že "Dvojportrét" čeká na vyhodnocení... Kde to teda je? Proč je tam čeká na vyhodnocení a přitom to někde je?

  • Petr52
    Petr52
    08.08.2018 13:19
    Reaguje na KIV 08.08.2018 12:44:

    "Tak se zeptám znovu - může mi někdo říct, kde najdu vyhodnocení soutěže..." - zobrazit celý komentář

    Je to hlavní článek na první straně, hned nahoře :
    https://www.fotoaparat.cz/clanek/2329/okem-cerven-2018-dvojportret/

  • KIV
    KIV
    09.08.2018 00:29

    Jasné. V galerii soutěže ještě čeká na vyhodnocení, ale v galerii články už je vyhodnoceno. Děkuji.

  • KIV
    KIV
    10.08.2018 15:42

    Tak už jsou výsledky i v galerii soutěže.
    Dík za zpracování článku a redakci dík za vyhodnocení.
    A gratulace vítězi i všem jejichž fotky se umístily.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse