Chyba při vkládání fotky

• 29.05.2018 17:01
  • KIV
  • 22
  • KIV
    KIV
    Autor
    29.05.2018 17:01

Začínáte vkládat fotku, nestačíte ještě vyplnit nic než dát název a stisknete enter, chcete pokračovat ve vyplnění, ale je vám oznámeno, že fotka byla vložena.

• E.B.E
    E.B.E
    29.05.2018 21:06
    Reaguje na KIV 29.05.2018 17:01:

"Začínáte vkládat fotku, nestačíte ještě vyplnit nic než dát název a..." - zobrazit celý komentář

...tak nemačkej enter, ale jako normální člověk nejdřív vyplň všechny údaje :-)

• KIV
    KIV
    Autor
    29.05.2018 22:11
    Reaguje na E.B.E 29.05.2018 21:06:

"...tak nemačkej enter, ale jako normální člověk nejdřív vyplň všechny údaje..." - zobrazit celý komentář

No to jsem chtěla, jenže mě to k vyplňování dalších údajů nepustilo.
    Ono je to vlastně totéž jako enter při psaní interní pošty.
    Šup a konec šmitec kalafuna … :-)

• E.B.E
    E.B.E
    29.05.2018 22:32
    Reaguje na KIV 29.05.2018 22:11:

"No to jsem chtěla, jenže mě to k vyplňování dalších údajů nepustilo. Ono je..." - zobrazit celý komentář

...asi ti nerozumím: ...sem vyplnila název a dala enter... Tak jak to teda bylo?

• KIV
    KIV
    Autor
    29.05.2018 22:44
    Reaguje na E.B.E 29.05.2018 22:32:

"...asi ti nerozumím: ...sem vyplnila název a dala enter... Tak jak to teda..." - zobrazit celý komentář

Při vyplňování jednoho chlívečku, když chceš pokročit na další vyplňování dalšího chlívečku, není snad enter běžné ukončení toho "fieldu" a pokročení k dalšímu fieldu? Kdyby enter při vyplňování jednoho údaje znamenalo "odešli fotku", nač tam je potom na konci to kliknutí na dotaz o odeslání/vložení fotky?
    Taktéž v IP, není snad běžně enter hup na nový řádek, a je to ukonči/odešli nedokončený mail?

• E.B.E
    E.B.E
    29.05.2018 22:54
    Reaguje na KIV 29.05.2018 22:44:

"Při vyplňování jednoho chlívečku, když chceš pokročit na další vyplňování..." - zobrazit celý komentář

viz. první odpověď. ....příště bych prosil neplést chybu s vlastností a neodporovat si v další reakci: ..."mě to nepustilo" . Není ti deset let, abys nedokázala sesmolit logickou otázku. Prostě ti vadí použití tlačítka ENTER při vkládání fotek, ale asi i v poště. Jen aby to případně admin pobral

• E.B.E
    E.B.E
    29.05.2018 22:59

...vysvětlování tohoto úkazu tu už nejspíš padlo v souvislosti s poštou. Programátoři se snaží veškeré weby uzpůsobit pro používání mobilní platformou. Tj dotykovému displayi. Prostě se opičí po fejsbůku. Jestli se ti to líbí, nebo ne je jaksi irelevantní (přece se nikdo nebude ptát uživatelů, co jim vyhovuje. No ne? )

• KIV
    KIV
    Autor
    29.05.2018 23:02
    Reaguje na E.B.E 29.05.2018 22:54:

"viz. první odpověď. ....příště bych prosil neplést chybu s vlastností a..." - zobrazit celý komentář

Děkuji za překlad a vysvětlení mých pocitů, tak to mám ráda.... :-)

• E.B.E
    E.B.E
    29.05.2018 23:07
    Reaguje na KIV 29.05.2018 23:02:

"Děkuji za překlad a vysvětlení mých pocitů, tak to mám ráda.... :-)..." - zobrazit celý komentář

jak jsi asi pochopila, nikdo z nás ti pomoct nemůže a od adminů, troufnu si tvrdit, pomoc taky nečekej. Takže je to pro tebe spíš takovej výkřik do prázdna. Večerní monolog

• KIV
    KIV
    Autor
    29.05.2018 23:11
    Reaguje na E.B.E 29.05.2018 22:59:

"...vysvětlování tohoto úkazu tu už nejspíš padlo v souvislosti s poštou...." - zobrazit celý komentář

Na fejsbůk nechodím, takže jak funguje fejsbůk je mi putna. :-)
    Jen že enter u vyplňování jednoho z dat znamenalo co tu jsem, tedy od nepaměti, ukončit ten field, a ne šmitec odešli nedokončenou rozepsanou věc.
    Na dokonči/odešli fotku či mail byl vždycky dotaz/pokyn, a ten tam je i teď..
    Jen ten enter dělá nějak co nemá.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace