Téma "Panorama v krajině" - hodnocení Okem profesionála březen 2018

• Petr_Fiala
    Petr_Fiala
    20.04.2018 09:06

mám velkou radost za vítěznou fotku i za mou druhou, která taky zaujala. Musím říci, že jsem nečekal, při tak velké konkurenci úspěch, kde se sešlo tolik pěkných fotografií, o to víc si ocenění vážím. Petr Fiala

• Jiří  Hlisnikovský
    Jiří Hlisnikovský
    20.04.2018 11:14

Blahopřeji vítězi - vítězná fotka je prostě nádherná. Sám mám podobných panoramat s mlhou dole, horami a hvězdami, ale celkové kompozici pořád něco chybělo.

• Richard Ševčík
    Richard Ševčík
    23.04.2018 14:51

I já gratuluji autorům všech vybraných fotografií a současně mám velkou radost i za své umístění, zejména když jsem se zatím nikde nijak soutěžně neporovnával. Především mám ale radost z vlastního hodnocení své fotografie, to mi udělalo asi největší radost, takže moc děkuji Honzo... tvoji práci sleduji a moc se mi líbí, snažím se podobně tlačit na technickou kvalitu (i když to není vše), takže jsem moc rád, že se mi to aspoň trochu daří... Také oceňuji, že jsi okomentoval více fotografií, myslím, že takové postřehy jsou vždy vítány a mohu pomoci i dalším autorům (minimálně jen krátkým zamyšlením)...

• Festa
    Festa
    24.04.2018 05:05

Festa
    23.04.2018 15:48
    ...

Fotografie hodnotil profesionální fotograf Jan Šmíd-
    musím se vyjádřit k hodnocení fotografií panem Fotografem.
    Je zde vidět propastný rozdíl. Na některé ty fotky koukám "S hubou otevřenou".
    Snažím se najít co by nemělo být dobře a nic nevidím. Pan Šmíd i na té nejlepší fotce, podle něj, stejně najde něco ke zlepšení. No a tady je vidět ten rozdíl mezi zkušeností a mojí najivitou o kvalitě fotografie. .-)
    Pohled takového fotografa má opravdový přínos pro ostatní fotografy.
    Já, bohužel- dík? zůstanu u svého hodnocení.
    Musím uznat, že jsem si rád početl hodnocení a mohl jsem si díky panu Š. prohlédnout fotky okem profesionála. :-)
    Díky Vašek

• Karel Návrat
    Karel Návrat
    24.04.2018 10:05

Kdyby jste neměly počítače tak jste v háji klasickou foto paro umělo par fotografu.

• Festa
    Festa
    24.04.2018 19:57
    Reaguje na Karel Návrat 24.04.2018 10:05:

"Kdyby jste neměly počítače tak jste v háji klasickou foto paro umělo par..." - zobrazit celý komentář

Kdyby jsme neměli počítače, tak třeba nepíšu ani tuto odpověď. :-)
    Ale komentář chápu.

• kikiris
    kikiris
    24.04.2018 20:23

Karel N: co je to "foto paro" ? Je to snad nějaká fotografie dělaná na páře ?
    Nebo nějaká foto parodie ? Nerozumím tomu...

• KIV
    KIV
    25.04.2018 00:51
    Reaguje na Karel Návrat 24.04.2018 10:05:

"Kdyby jste neměly počítače tak jste v háji klasickou foto paro umělo par..." - zobrazit celý komentář

A kdybyste neměli mobily na ťukání sms-ek, tak jste v háji, protože neumíte morseovku. :-)

• kikiris
    kikiris
    25.04.2018 09:36

Já morseovku umím, byl jsem na vojně radista :-)
    tečka tečka tečka - čárka čárka čárka - tečka tečka tečka

• KIV
    KIV
    25.04.2018 09:49
    Reaguje na kikiris 25.04.2018 09:36:

"Já morseovku umím, byl jsem na vojně radista :-) tečka tečka tečka - čárka..." - zobrazit celý komentář

Jasně, sos, a to jsem nebyla radista (jen mi to jde pomalu, musím si přeříkat pomocná slova, takže sobota óóó sobota) - jen čísla neumím a ani panoráma.
    Vlastně panoráma umím, nikomu to neříkej, ale vyfotím fotku 3:2, a uříznu kus nahoře a kus dole... :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace