Test fototiskárny HP Photosmart 8750

  • nip
    nip
    25.04.2006 15:44

    Mám jí už nějaký pátek. Je to skutečně velmi povedená tiskárna. S tou šedivou kazetou je bw tisk opravdu výtečný. Tisk v bw na A3 EPSON Premium Glossy je to nejlepší, co jsem v této třídě kdy viděl. Zabudovaná čtečka je až nepřiměřeně pomalá, zrovna jako tisk, který také není z nejlevnějších. Displej je k ničemu.
    Těm deklarovaným "výraznějším barvám" se dá pomoct optimalizací profilu.
    Ale výsledek .... výsledek dá na všechny výše uvedené negativní prkotiny bezpochyb okamžitě zapomenout!

  • Ivan Ivanhoe 1
    Ivan Ivanhoe 1
    26.04.2006 23:06

    zlatý a zabudnutý už, proces Cibachrome.. je čas tlačiarní už.. taký je život.

  • ADIF
    ADIF
    29.04.2006 12:30

    V clanku mi chybi podstatne informace nebo testy. (uvedu nize).
    1/2 nebi i vice, jsou informace bezne dostupne, jako datasheet, web vyrobce apod..
    Co uzivatele by melo zajimat:
    1)je soucasti dodavky tiskarny ICC profil ?
    2)jaka je max. gramaz tisknutelneho papiru ?
    3)funguje nekonecny tisk (pro tisk napr. panorama)?
    4)jak funguje korekce barev?
    5)jake jsou naklady pro tisk ?
    6)jak se chova bezokrajovy tisk ? (orizne,zdeformuje ???)
    7)porovnani tisku na srovnatelne papiry s jinymi vyrobci?
    atd :..
    Toto ja sam povazuji za velmi cenne informace, rozhodujici pro vyber tiskarny. A potom az nakonec to ostatni. Nelze v tomto komentari napsat vse, jsou i jine parametry a vlastnosti tiskeren, ktere zaslouzi pozornost...
    Vsem dobry vyber, ja bych zvolil na trhu jiny vyrobek nez tento, v teto recenzi...

  • Miroslav Pilát 1
    Miroslav Pilát 1
    30.04.2006 22:06

    Mám také tuto tiskárnu,jsem velmi spokojen.Tiskl jsem na ní 40 fotek 30x40 na výstavu viz www.mpilat.cz
    Mám však prosbu na kolegu pod zkratkou "nip".Potřeboval bych zkonzultovat nějaké drobnosti.Prosím napiš na můj mail mirek@mpilat.cz.Děkuji

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse