• Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    30.08.2005 19:06

    velmi pekny clanok. obzvlast sa mi paci, ako sa bez problemov delis o hodnoty expozicie. Krasne fotky, klobuk dole.

  • Pavel Klíma
    Pavel Klíma
    30.08.2005 20:58

    Moc fajn článek, našel jsem tu odpovědi na vše s čím už několik měsíců kde koho zatěžuji. Děkuji. P.

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    31.08.2005 06:55

    Článek je slabý odvar reality... A ta vypukne za čtrnáct dní.

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    31.08.2005 08:06

    Pavle díky za tyto rady!
    Jsou perfekt.
    Škoda, že nemohu na workshop, ale i toto a i předchozí setkání s Tebou mi hodně pomohlo a nakoplo mne.
    Díky.

  • Petr Karban
    Petr Karban
    31.08.2005 08:13

    co vypukne za 14 dní?

  • Petr Karban
    Petr Karban
    31.08.2005 08:14

    dobrý článek
    autor popisuje časy a clony bez upřesnění použité techniky. Asi by bylo dobré napsat pro které sklo jsou popisované hodnoty času a clony.

  • Jules Hacava
    Jules Hacava
    31.08.2005 08:31

    Dobrý článok.
    Ja by som sa chcel opýtať,keď sa chcem venovať aj makru,čo môžem očakávať od objektívu sigma s pevným ohnisko 180 pri svetelnosti 3,5. Alebo radšej sigma 150/2,8?? Úplne začínam aparat d70 na ceste a objektív ešte nemám.Vôbec nemám predstavu ako to bude s bleskom pre nikon na makro. Neviete mi poradiť? Ďakujem Jules ZV rossi@racing-moto.sk

  • Milan endy Jankovič
    Milan endy Jankovič
    31.08.2005 12:37

    výborný poučný článek, díky za něj...:o)

  • Mirka Rueda
    Mirka Rueda
    31.08.2005 13:26

    Dobrá rada nad zlato! Díky za bezvadný článek, který zejména nám začínajícím moc pomůže :)

  • Jiří Šebek
    Jiří Šebek
    31.08.2005 16:03

    super článek co mě ještě více navnadil na ten workshop, už se nemůžu dočkat!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse