Panoramatický dokument? Proč ne.

  • zbyněk
    zbyněk
    24.01.2005 11:30

    Je to dobrý a inspirující článek, nějakou dobu již o Horizontu uvažuji.

  • tomas halasz
    tomas halasz
    24.01.2005 17:42

    je to dobry a inspirujuci clanok,nejaku dobu uz o horizonte uvazujem ;)
    aj tie fotky su super.
    mozno troosku dlhsi by mohol byt ale aj tak vdaka

  • Vlado Janák
    Vlado Janák
    24.01.2005 18:59

    Paráda. Ale že jsem žádný Horizont ještě neviděl, chybí mi tady fotografie fotoaparátu samotného :-)

  • Izidor
    Izidor
    24.01.2005 19:10

    Týjo, ze bych si taky poridil Horizonta? O pristroji na focení lidí jsem jiz premyslel...

  • Jozef Doboš
    Jozef Doboš
    24.01.2005 22:47

    Fajn je to. Celkom ma zaujala myslienka so skenovanim, tymto stylom to moze byt fakt super, ved vyvolaju to hocikde a ja s tym uz dorobim co chcem.

  • George miláček žen
    George miláček žen
    28.01.2005 11:18

    Jo moc pekny. Jiz delsi dobu si chci neco takoveho poridit. Snad jste me k tommu konecne dotlacili.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse