Jak se fotí demonstrace

  • tomas halasz
    tomas halasz
    11.10.2004 13:59

    velmi dobry clanok
    demonstracie su moje oblubene tema aj ked mi asi najmenej ide.
    Vacsinu popisanych technik a rad sice poznam ale nasiel som si aj nieco nove.
    A fotky...poklona.co dodat

    Ja ked som bol na samite NATO v Prahe(na MMF som sa nedostal), tak som za tri dni spravil mozno 3 lepsie fotky. Jedna znich je tu http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&gal=photo&rp=36097
    ale celkovo som bol dost sklamany.hold, kazdy sa uci.
    Dakujem za dobry clanok

  • Izidor
    Izidor
    17.10.2004 10:08

    Je jen škoda, že některé fotografie v článku jsou malé, neexistuje větší varianta. Moc se toho z nich nevidí...

  • Pavel C
    Pavel C
    19.10.2004 13:29

    Nevíte náhodou, kde by se daly sehnat (koupit) Press vesty?
    Děkuji

  • Topi Pigula 1
    Topi Pigula 1
    04.11.2004 15:08

    Omlouvam se za pozdni prihlaseni.
    Odpoved Pavlovi: Press vesty k velkym akcim vydava Ministerstvo vnitra registrovanym novinarum (ale maji jich po certech malo), zahranicni redakce maji vlastni (neni tezke ji udelat) a jihomoravsky Syndikat novinaru prodaval clenum Syndikatu. Osobne (kdybych nemel), tak bych poprosil, at nekterou ze znamych, at ji usije. Pismena se daji udelat z nazehlovaci "latky".

    Odpoved Izidorovi: Velke fotografie mam samozrejme k dispozici taky, jen jsem nechtel "zaplacavat" prostor, protoze z publikovanim na webu nemam velke zkusenosti (moje clanky vzdycky daval na web odbornik, ktery si presne rekl v jake velikosti fotky chce), neb normalne publikuji v "papirove" podobe.

  • Veve Janotková
    Veve Janotková
    04.01.2005 23:38

    skvely clanok, dakujem

  • loi1212
    loi1212
    26.09.2022 15:43

    doufám že muj foták canon 90d je na to dost rychlí

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse