Téma dne: ,,Děvčata jako malovaná" ČTVRTEK 7.12.

  • MSD
    MSD
    14.12.2017 17:20
    Reaguje na Karla Milcová 14.12.2017 17:00:

    "Fialový poustevník se bál, že to nesečte asi. No, přemlouvat dokola nebylo..." - zobrazit celý komentář

    Kájo, mé fotky zpravidla navštěvuje jen úzká skupinka velmi laskavých lidí.
    A já nejsem ani tak kreativní, jako spíš senilní, a taková laskavost mě dojímá :-)))
    Raději piš jako Festa - jakou šílenost od něho zase uvidíme :-)))
    A blahopřeji ke tvé fotce!

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    14.12.2017 17:51
    Reaguje na MSD 14.12.2017 17:20:

    "Kájo, mé fotky zpravidla navštěvuje jen úzká skupinka velmi laskavých lidí...." - zobrazit celý komentář

    Díky, vím, že mohla být lepší, ale nebylo dost času. Měla jsem doma celý týden návštěvu a náročný program. Možná vložím i jinou ořezanou bez domů, ale ta je moc nachystaná od účastnic.
    Jinak ode mne jsi již gratulaci dostal zprávou a nemyslím si, že je senilita u tebe problém. Jsem asi trochu mladší a byla bych pyšná na to, kdybych měla tolik kreativity jako ty. A taky trpělivosti a píle. Mnozí již o mně vědí, že jsem zbrklá a hodně zbytečně pokazím. Tak hodně krásných nápadů a překvapení a hlavně dobré světlo ti přeji. A moc ráda. Kája
    Ještě oprava - jsem určitě starší. To jenom marné vzpomínání na mládí vyloudilo věcnou chybu :-))

  • MSD
    MSD
    14.12.2017 18:04
    Reaguje na Karla Milcová 14.12.2017 17:51:

    "Díky, vím, že mohla být lepší, ale nebylo dost času. Měla jsem doma celý..." - zobrazit celý komentář

    Jsi moc skromná :-) Dobré světlo i tobě!
    Prozradím ti tajemství, ale nekomentuj to. Před mnoha lety mi našli první oční chorobu a doktorka mi řekla: "Pokud v dohledné době lékařská věda nepostoupí, jednoho dne neodvratně oslepnete." Když přečkáš ten první šok, uvědomíš si, že i ten šedivý, deštivý, chladný a protivný den ti dá spoustu nádherných vizuálních vjemů. Je to vlastně obohacující! Dobré světlo znamená správné světlo pro to, co chceš vyjádřit, ale to ty víš :-)

  • Marie
    Marie
    14.12.2017 21:03

    Vítězi gratuluji a na nové téma se těším. Bude zase zábava :-). Tentokrát bylo soutěžících méně a hodnotících též... já na všem špatném hledám něco dobrého... no říkala jsem si, alespoň bude lehčí sčítání bodů... takže PF 2018

  • MSD
    MSD
    14.12.2017 21:10
    Reaguje na Marie 14.12.2017 21:03:

    "Vítězi gratuluji a na nové téma se těším. Bude zase zábava :-). Tentokrát..." - zobrazit celý komentář

    Děkuji za gratulaci. Ale já jsem vyhrál už tím, že mám takovou manželku :-)
    Také se těším :-)

  • DaHo
    DaHo
    16.12.2017 16:56

    Nevědomost a bojácnost neomlouvá,zkrátka proč se z toho nevykroutit,když to někdo udělá za něj.

  • Marie
    Marie
    16.12.2017 21:39

    Fialový poustevník se věnuje jen a jen svým ( i když opravdu krásným a zajímavým) fotkám.. Ostatní věci tady ho vůbec nezajímají. Nesleduje pravidla soutěží a ani jaké jsou ceny pro vítěze... :-) Tato soutěž je taková méně obvyklá... no nic netušil :-). Nechtěl ani jako vítěz zadávat nové TD- musela jsem ho opravdu hodně přemlouvat, ale podařilo se. Že nebude chtít sčítat body jsem tušila. Možná si ani fotky v jeho zadaném tématu neprohlédl a ani se raději nezúčastnil...:-( No do mé soutěže ( TD Dušičky ) vlezl jaksi omylem a ani nevěděl, že vyhrál. Troufla jsem si toto napsat, protože to stejně asi číst nebude...:-) Každý jsme jiný, každý fotí jinak... nikdo není dokonalý... ahoj.

  • Festa
    Festa
    18.12.2017 10:09
    Reaguje na Marie 16.12.2017 21:39:

    "Fialový poustevník se věnuje jen a jen svým ( i když opravdu krásným a..." - zobrazit celý komentář

    Doufej Maruško, že mu to neřekne domácí Mulerová. :-))

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    19.12.2017 11:33
    Reaguje na Festa 18.12.2017 10:09:

    "Doufej Maruško, že mu to neřekne domácí Mulerová. :-))..." - zobrazit celý komentář

    :))

  • Marie
    Marie
    23.12.2017 21:12

    Zatím to vypadá se mnou dobře. :-) Přeji všem mnoho štěstí při novém TD - PF 2018 :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse