Téma dne: ,,Děvčata jako malovaná" ČTVRTEK 7.12.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.12.2017 13:23

    Už ZÍTRA!!! Připomínám pravidla:

    VELMI STRUČNÉ
    Fotografie se vkládají JEN ve čtvrtek 7.12. – celých 24 HODIN. Hodnotí pouze soutěžící tak, že napíšou do popisku své fotografie vítěze na 1.-3. – hodnotit můžete do pondělí 11.12. 23:59

    Pravidla podrobnější/doplňující:
    1) Nové téma dne je "Děvčata jako malovaná". Foťte, přemýšlejte, inspirujte se
    (...nemělo by se hledat v archivu)
    2) VKLÁDÁNÍ fotek do soutěže = ve ČTVRTEK 7.prosince od PŮLNOCI do PŮLNOCI
    3) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link) Hodnotit můžeš už od čtvrtka až do pondělí 11.12.
    4) vložit můžeš MAX 3 fotky

    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Tento den (čtvrtek 7.12. 2017) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené V tento den ale PRO tento den :).
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsící.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz)
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)

  • BMAT
    BMAT
    07.12.2017 11:17

    Jen tak

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    12.12.2017 22:12

    Spolu s Kájou jsme se dopočítaly k výsledkům:
    29 fotek od 13 autorů, hodnotilo 8…velká gratulace všem, kteří si našli čas v předvánočním masakru :)
    Speciální gratulace vítězi, a už se těšíme na skoro novoroční nové téma! (podle plánu je to ctvrtek 4.1.)
    1. místo MSD: Malovaná před 20 lety – 12 bodů,
    2. místo Karla Milcová: Panenky na Haveláku – 8 bodů,
    3. místo (dělené) Petr 52 : Úsměv je pro selfie základ a Stanislav Hořínek: Rovnou ze salonu – oba 7 bodů,
    4. místo MSD: Malovaná světlem – 6 bodů,
    5. místo Miroslav Černoch: Kámošky II – 5 bodů,
    6. místo (dělené) Festa: Potěší? a Stanislav Hořínek Svoji krásu schovává – oba 3 body,
    7. místo /dělené) KIV: Nejen jako malovaná, Bushman: kočka pana P., Vladimít Trizna: .....ako maĺovaná – všichni po 1 bodu.

  • KIV
    KIV
    13.12.2017 00:33

    Moc děkujeme za sčot, gratulace MSD k vítězné fotce, a těšíme se na vymazlené téma.

  • Festa
    Festa
    14.12.2017 09:44
    Reaguje na KIV 13.12.2017 00:33:

    "Moc děkujeme za sčot, gratulace MSD k vítězné fotce, a těšíme se na..." - zobrazit celý komentář

    Poděkování by mělo být asi od někoho jiného.
    F
    A potřepání tlapkou kočkomilovi. .-)

  • MSD
    MSD
    14.12.2017 10:37

    Festa má pravdu, nemám vychování. Omlouvám se :-) Jsem moc rád, že se moje fotka líbila a děkuji za laskavé hodnocení, které mě překvapilo, protože byla vložena řada hezkých věcí. Poděkován patří všem, kteří se zúčastnili a gratulace přinejmenším všem bodovaným. Mrzela mě jen menší účast. Proto jsem nové téma nemazlil nijak kreativně, ale tak, aby se mohlo účastnit co nejvíc fotografů :-) A za ten sčot také děkuji :-)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    14.12.2017 13:22
    Reaguje na Festa 14.12.2017 09:44:

    "Poděkování by mělo být asi od někoho jiného. F A potřepání tlapkou..." - zobrazit celý komentář

    ...ještěže máme Kaju!...když někteří, kdo mají, nechtějí sčítat :)...no a já jsem taky radši zticha, neboť jsem fotku nestihla...proto muj obdiv i dík všem, kdo stihli :))) ...bavila jsem se :)

  • Festa
    Festa
    14.12.2017 15:11
    Reaguje na MSD 14.12.2017 10:37:

    "Festa má pravdu, nemám vychování. Omlouvám se :-) Jsem moc rád, že se moje..." - zobrazit celý komentář

    Myslel jsem poděkování za sčot, od vítěze.

  • KIV
    KIV
    14.12.2017 15:51

    Jo, Fialový poustevník možná nevěděl, že jako vítěz měl nejen volit nové téma, ale pak i sčítat....

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    14.12.2017 17:00
    Reaguje na KIV 14.12.2017 15:51:

    "Jo, Fialový poustevník možná nevěděl, že jako vítěz měl nejen volit nové..." - zobrazit celý komentář

    Fialový poustevník se bál, že to nesečte asi. No, přemlouvat dokola nebylo platné a když mám trochu času, proč bych něco pro FA neudělala. Mám co vracet, něco jsem se snad tady díky mnohým naučila. A také mne mrzí malá účast a i to, že ne všichni účastníci bodovali. To, že jsem druhá po MSD, je pro mne úspěch a děkuji všem za hodnocení. Jsem zvědavá, kolik bude soutěžících v lednu. Tak všem přeji kreativní zvládnutí tématu, máme se v tomto od posledního vítěze co učit.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse