Téma dne: "Čas" čtvrtek 19. ledna

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    17.01.2017 21:26

    Už tento čtvrtek - nezapomeňte :)

  • Marie
    Marie
    19.01.2017 18:24

    Všimla jsem si, že někteří nechávají zapnuté bodování... má se zakázat na TD nebo né ? Děkuji.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    19.01.2017 18:36

    Taky jsem to zapomnela klasicky vypnout...uf
    a v systemu to neumim oddelit - komentare a bodovani...Bodovani by melo byt zakazane

  • Marie
    Marie
    19.01.2017 19:10
    Reaguje na Helena Macenauerová 19.01.2017 18:36:

    "Taky jsem to zapomnela klasicky vypnout...uf a v systemu to neumim oddelit ..." - zobrazit celý komentář

    Dík :-)

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    20.01.2017 10:24

    Zdravím, bodování jsme zapomněli vypnout - už jsme to napravili!

  • nico47
    nico47
    20.01.2017 17:30
    Reaguje na Jakub Súkeník 20.01.2017 10:24:

    "Zdravím, bodování jsme zapomněli vypnout - už jsme to napravili!..." - zobrazit celý komentář

    Můžu se zeptat, jak je to s hodnocením soutěžních snímků? Jsem tu prvně, netuším, jak co funguje, ale žádnou fotku nemůžu ohodnotit hvězdičkami. Proč?

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    Admin
    20.01.2017 19:07
    Reaguje na nico47 20.01.2017 17:30:

    "Můžu se zeptat, jak je to s hodnocením soutěžních snímků? Jsem tu prvně,..." - zobrazit celý komentář

    PRAVIDLA:

    V den, kdy téma dne probíhá může od 0:00 do 23:59 kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie a zařadit je do příslušné soutěžní galerie.

    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) můžete hodnotit. Hodnocení spočívá v tom, vybrat tři fotografie, které jsou podle vás nejlepší. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí. Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora, nebo dokonce i své vlastní. Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale jen všechny body dané soutěžní fotky).

    Vítěz Tématu dne volí termín a téma dalšího „TD“ (obvykle čtvrtek).

  • bushman226
    bushman226
    23.01.2017 17:23

    děkuji, že jste si našli ČAS a zapojili jste se. fotky jsou pěkné a různé pojetí ČASu nezklamalo :)
    díky!

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    23.01.2017 21:41
    Reaguje na Jakub Súkeník 20.01.2017 19:07:

    "PRAVIDLA: V den, kdy téma dne probíhá může od 0:00 do 23:59 kdokoliv..." - zobrazit celý komentář

    Hodnoceni - tři fotografie, které jsou podle vás nejlepší, njelepe u sve fotografie napsat Autor+nazev fotky+link

  • Raul Zelený
    Raul Zelený
    24.01.2017 12:40

    Přestože admini podali vyčerpávající výklad pravidel, nepřineslo to žádné ovoce. Nadpoloviční většina (19 ze 34 účastníků TD) nedala žádným způsobem najevo, že jim byť alespoň jediná z ostatních soutěžících fotek stála za vidění. Přitom všechny informace jsou jim podávány na stříbrném podnose. Po dlouhou dobu (až do podzimu 2015) se informace o TD neobjevovaly na první stránce, ale pouze někde v zaprášených, pavučinami obetkaných vláknech fóra. Přesto vždy cca 80% účastníků TD ctilo (asi dobrovolně a rádi) pravidla TD (nejen ta psaná, ale i ta nepsaná, která jsou důležitější). Z nově příchozích účastníků (po podzimu 2015) se nenašel skoro nikdo, kdo by TD chápal jako „vzácný slavnostní rituál“, který se zde předává z generace na generaci. I když je stroj zvaný TD zkonstruován sofistikovaně, parazitní zátěž neustále narůstá a bojím se, že součástky, které ho udržují v chodu (jmenovitě bych vyzdvihl např. součástky č. 24139 a č. 42044), tuto zátěž dlouho nevydrží. Byla by to škoda, kdyby se stroj TD zadřel. Přeji mu co nejméně černých pasažérů, kteří sice předloží platnou jízdenku, ale opomenou ji ve stanovené lhůtě uhradit.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse