Téma dne: "Čas" čtvrtek 19. ledna

  • Lenka Klimtová
    Lenka Klimtová
    27.01.2017 15:39

    Velká gratulace Ivče :-)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    30.01.2017 19:22

    Ivčo, gratuluji a těším se na nové téma :)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    30.01.2017 19:31

    Pravidla jsme dávali dohromady už s Taky-m na základě vláken z fora, tak na ně jukněte, jestli ještě něco přidat
    ... a přístě se musíme polepšit:
    - vkládat pokud možno fotky aktuální pro TD přímo nafocené
    - nezapomenout přidat svá hodnocení - jak slovní přímo k fotkám tak pomyslná první 3 místa.
    ....už se na nás nezlobte...

    Pravidla:
    Tento den od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie a zařadit je do příslušné soutěžní galerie. Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být V tento den).
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) můžete hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí. Tyto své vítěze uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií. Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Mělo by se jednat o čtvrtek, ale není to nutnou podmínkou
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku + určí termín - nějaký čtvrtek za 1-2 měsíce, aby byl čas promyslet a nafotit)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Forum/FotoGalerie
    (příklad: https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/2029 )
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii)

  • Ivča J.
    Ivča J.
    01.02.2017 18:34

    Moc děkuji, ale já nevím jak mám nové TD vyhlásit. Prosím, poradíte mi. Vyhlašovala jsem jen 1x a to ještě na starém FA.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    05.02.2017 10:04

    Stačí vymyslet nove Tema Dne, k nemu pridat text +fotku a urcit termin - nejaky ctvrtek za 1-2 mesice, aby byl cas promyslet a nafotit :)
    Vyhlasi se tak, ze se vypise nove vlakno ve Forum/FotoGalerie, JAKO TREBA https://www.fotoaparat.cz/forum/diskuse/2029
    ...a admini pote otevrou novou galerii jako soutez, ktera je pak po celou dobu videt v Galerii
    ...pridame k pravidlum, co? (...doplnila jsem k pravidlum vyse)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse