video 5dmkii

  • Branislav Bielik
    Branislav Bielik
    Autor
    27.11.2016 18:06

    ahojte, bol som fotit burku a ked sa spustil lejak zaliezol som do auta a pustil nahravanie. 5d mkii iso 100 - tu je link
    https://youtu.be/kA9U8P4meRg
    a vysledok vidite

    strasna kvalita, strasne velky noise a este aj tma je akasi cervena. neviem to nikde na nete najst, neviete mi niekto poradit cim to je a ci je to ok? alebo mam nieco s fotakom? nie som kameraman, takze do tocenia ani s dlsr sa vobec nevyznam a predpokladam ze tu sa vas par takych najde co fotakom aj tocite. skusal som to potom aj doma, proste pri nizkom osvetleni (takmer ziadnom) aj pri iso 100 ma moje video nepouzitelne zrno a kvalitu...

  • E.B.E
    E.B.E
    27.11.2016 21:26

    ...sorry, ale mě přijde "normální". Samozřejmně vzhledem k podmínkám a kompresi MP4 ...ISO 100 samo o sobě nic neznamená. Sice chybí spousta informací, ale když se dívám na video můžu jen konstatovat: Kde nic není, ani čert nebere :-)

  • Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    28.11.2016 14:23
    Reaguje na Branislav Bielik 27.11.2016 18:06:

    "ahojte, bol som fotit burku a ked sa spustil lejak zaliezol som do auta a..." - zobrazit celý komentář

    Zdravím, u 5D II platí (pokud to nezměnil nějaký firmware o kterém nevím) taková specifická věc, že se video musí natáčet v režimu M, pokud má mít uživatel možnost nastavit si expoziční údaje. Jakmile jste v režimech Tv, Av nebo P, video se přepne do plné automatiky, včetně ISO, a přepíše hodnoty nastavené uživatelem vlastními.
    Točil jste v M?
    Další věc je šum ve stínech, který má 5D II na dnešní poměry hodně silný a noční video není nic jiného, než jedna velká plocha stínů. Při točení světlých scén bude 5D II šumět VÝRAZNĚ míň na všech citlivostech.

  • Branislav Bielik
    Branislav Bielik
    Autor
    29.11.2016 11:10

    dik za odpovede, zda sa ze to je normalne, potvrdil mi to aj jeden kameraman co toci na 5ky . inak myslim ze som tocil na Mku - tak ako som fotil, este to mohol byt bulb ale neviem ci ten nahra video

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse