Canon EOS 7D Mark II - zamlžení

• E.B.E
    E.B.E
    08.06.2016 07:51
    Reaguje na Jakub Súkeník 07.06.2016 23:11:

"Právě proto mě napadlo zamlžení mezi matnicí a hranolem - tam by to schlo..." - zobrazit celý komentář

No...nevím?! ...stojí ti doma na stativu foťák, ty s ním měsíc nefotíš a z ničeho nic se ti orosí :-)) ...to se mi nestalo ani v mínus dvaceti, natoš při pokojové teplotě ...a pak ne a ne vyschnout.

• Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    08.06.2016 09:03
    Reaguje na E.B.E 08.06.2016 07:51:

"No...nevím?! ...stojí ti doma na stativu foťák, ty s ním měsíc nefotíš a z..." - zobrazit celý komentář

To je právě to divný:-)))

• Taky..
    Taky..
    08.06.2016 09:40

Navíc je přece jasně rozeznatelný rozdíl mezi rozostřením, které způsobí třeba špatná korekce, a mezi zamlžením, které by způsobila třeba kondenzace ve foťáku. Vypadá to úplně jinak. Tady bude určitě problém někde mezi spouští a hledáčkem... nevzal sis po ránu špatné brýle? :-)

• KIV
    KIV
    08.06.2016 10:48

Fakt nepoznáte, když si z vás (zase) někdo (kdo ani na FA neotevřel jedinou fotku) dělá srandu?

• Jakub Súkeník
    Jakub Súkeník
    08.06.2016 10:59
    Reaguje na KIV 08.06.2016 10:48:

"Fakt nepoznáte, když si z vás (zase) někdo (kdo ani na FA neotevřel jedinou..." - zobrazit celý komentář

Ne každý chodí na FA kvůli galerii. Klidně je ale možné, že si dělá srandu - ale nevím, jak to poznat z jediného dotazu. Spíš si myslím, že problém odezněl sám (nebo ani nebyl) a autor už nějak nemá potřebu se k našemu dohadování vracet;-)

• KIV
    KIV
    08.06.2016 11:11

Re 10:59 Však on otevře další vlákno. Koupil jsem od kamaráda za dobrý peníz Canon EOS 40D, a nemohu najít jak se otevírá komora na vložení filmu, setkal jste se tím někdo... Mrzí mě to, protože jsou tu lidi tak ochotní pomoci kolegům, a opravdu znají...
    Jinak, vodítkem by mohlo být, že když se dotaz zdá velice primitivní (tak že bych ho dokázala odpovědět i já), a přitom neladí (já bych fakt neuměla zjistit kolik má můj foťák nafocených snímků), a přitom je to uživatel který spadl z nebe a ani jedinou fotku si tu ještě neprohlédl natož aby měl něco v galerii, pak bych mu asi (v tomto případě) odpověděla, ať zatopí, a jakmile teplota v pokoji stoupne nad bod mrazu, ať znovu zkontroluje zrcadlo... Mrzí mě, když někdo zneužívá dobroty lidí, kteří se snaží pomoci...

• E.B.E
    E.B.E
    08.06.2016 11:12

:-)

• jakron
    jakron
    15.11.2017 15:29

tor

• Jan Dostál m
    Jan Dostál m
    16.11.2017 21:34

Tak u tohoto fotoaparátu je v hledáčku obraz silně znehodnocen, pokud není zasunuta baterka. Fotoaparát může být vypnut, ale baterka tam být musí, jinak se ten lcd docela pozná. Musí být pod napětím.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace