Novinka v galerii - vkládání sérií

  • KIV
    KIV
    23.04.2016 09:42

    Ty serie se mi zdají jako hodně zajímavá věc, a tady něco nového...
    A tak mě napadlo, když už je to na FA tak hezky připraveno, bylo by možné třeba příští měsíc udělat akci na výběr nejlepší serie?
    Nemyslím tím jen možnost vložit jednu nebo dvě serie na osobu, ale prostě aby lidi mohli vložit za ten měsíc kolik chtějí serií, a pak z nich něco vybrat, prostě akce měsíce serie....
    Mohlo by to být zajímavé, ať už vloží lidi akční set, nebo cokoliv z různých žánrů, teď na jaře se najde obzvlášť hodně zajímavých témat...
    Docela bych se na takovou akci těšila...

  • alun
    alun
    30.04.2016 23:07

    Po vložení série se mi zdá, že není úplně ideální její prohlížení. Pod rozkliknutou foto mám náhledy ostatních foto ve třech řádcích pod sebou, a když si chci prohlížet a zároveň vybírat další foto ze série, musím neustále rolovat mezi zobrazenou foto a těmi následujícími (možná, že to dělá jen můj prohlížeč). Intuitivně mě to nutí klikat na velké šipky, které mě ale vyhodí ze série na následující nebo předchozí foto v galerii. Přikláněla bych se buď k rolování fotografií pod sebou, či možnost přecházení z foto na foto pomocí velkých šipek.
    Také si myslím, že by si série zasloužily samostatnou galerii. Jinak je to prima :-)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    01.05.2016 21:38

    souhlas - prechazeni pomoci velkych sipek by to chtelo, probereme s programatory...Je k diskuzi, zda zvlastni galerii pro serie (neni mozne pak vybrat uz zanrovou) nebo spis flitr / butonek "SERIE", ktery by vsechny serie umel vyfiltrovat do zvlastniho okna...

  • Taky..
    Taky..
    02.05.2016 10:40
    Reaguje na Helena Macenauerová 01.05.2016 21:38:

    "souhlas - prechazeni pomoci velkych sipek by to chtelo, probereme s..." - zobrazit celý komentář

    ... velké šipky a také kurzor

  • Taky..
    Taky..
    02.05.2016 12:07

    teď jsem psal docela dlouhý komentář k sérii Alun, během psaní překlikával fotky, až jsem omylem kliknul na velké šipky a o všechno přišel:(

  • ornitolog TomT
    ornitolog TomT
    05.05.2016 15:42

    Podle mne bylo nejlepší zobrazení všech fotek v sérii v plné velikosti pod sebou (prvních pár hodin po spuštění to tak běželo)

    bylo tam nešikovné, že komentáře byly až hluboko hluboko, ale zato byl mnohem lepší dojem z celistvé série

  • kubuthor
    kubuthor
    05.05.2016 21:53

    Viz TomT. Přesně!

  • Taky..
    Taky..
    06.05.2016 10:18
    Reaguje na ornitolog TomT 05.05.2016 15:42:

    "Podle mne bylo nejlepší zobrazení všech fotek v sérii v plné velikosti pod..." - zobrazit celý komentář

    Pokud bych ale psal komentáře k jednotlivým fotkám nebo si o nich četl, znamenalo by to neustále rolovat nahoru a dolů a pokaždé vždy znova hledat fotku, ke které se text vztahuje. To mi nepřijde moc praktické. Pokud by se ale dalo nějak komentáři rolovat nezávisle na rolování fotek v sérii, pak možná ano.

  • Taky..
    Taky..
    06.05.2016 10:19

    (to už je pak lepší oevřít si fotky v jednom okně nebo záložce a komentáře v druhém)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    11.05.2016 19:08

    reaguji na Karen prispevek ohledne serii u Toma
    ( https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/415774/?page=fbab493df0aa2ec09b246359c0a8a318 )

    mame navrh, ze serie budou mit svuj filtr, soucasne pribyde pruh "Nove serie" a "Vsechny serie"
    Urcite se pokusime o nejakou zmenu u "velké šipky a také kurzoru"
    ...ostatni uvidime co programatori...
    bohuzel zmeny asi nepujdou jeste tento mesic, tedy vydrzte. diky h.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse