Mazání a úprava komentářů

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    27.02.2016 08:49

    Admini, je účelem této možnosti to, aby mohl někdo pomocí úprav svých komentářů dělat z komentujícího idiota ?
    Myslíte si, že nejprve napsat nějaký koment, pak ho předělat podporuje filozofii tohoto webu...pokud tedy nějaká existuje
    Neměl by si komentující nejprve rozmyslet co napíše a jak reagovat ? Neměl by si komentující za tím co zde napíše i stát. Přece každý může udělat chybu, může reagovat nepřiměřeně. Může se za to omluvit, také nemusí. Vymazáním částí kometářů ale udělá ze vzniklé diskuze trhací kalendář. Myslíte si že právě tohle podpoří komentující k dalším komentářům ?

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    27.02.2016 08:56
    Reaguje na Macenauerová nemá čas 27.02.2016 08:49:

    "Admini, je účelem této možnosti to, aby mohl někdo pomocí úprav svých..." - zobrazit celý komentář

    Zrovna jsem se chystala založit něco podobného :)) Dík. I když párkrát jsem tuhle možnost využila, např. když místo lyže napíšu: liše :D Toho slova jsem se po přečtení odeslaného komentu fakt lekla :))

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    27.02.2016 09:06
    Reaguje na Lenka Strnadová 27.02.2016 08:56:

    "Zrovna jsem se chystala založit něco podobného :)) Dík. I když párkrát jsem..." - zobrazit celý komentář

    No to já bych se musel po sobě uupravovat....moje blbost, že to po sobě nečtu...

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    27.02.2016 09:21
    Reaguje na Macenauerová nemá čas 27.02.2016 09:06:

    "No to já bych se musel po sobě uupravovat....moje blbost, že to po sobě..." - zobrazit celý komentář

    :) kdysi jsem bušila v tiskárně do klávesnice a rukopis autora (pro mě nezáživné náboženské knihy) předělala... Originál zněl: Mniši se modlili vkostelích. Ze mě vylezlo: Mniši srali do postelí. Korektorky se pak hrozně divily a nevěřily, že to není z mé strany nějaká provokace, že nezkouším jejich bdělost :D Tak proto si občas po sobě něco přečtu... Úpravu komentářů bych nenechala ani na administrátorech a zasahovala jen v případě, kdy by komentáře byly hodně vulgární. Ale vlastně ani ty bych nemazala, ať má každý možnost si přečíst, co vše může z uživatele vypadnout. Jiná věc je za nevhodné chování zvolit nějaký postih. Klidně i v podobě banu, já také včera (tuším) trošku přestřelila a nazvala jednoho uživatele volem :))

  • Macenauerová  nemá čas
    Macenauerová nemá čas
    Autor
    27.02.2016 09:25
    Reaguje na Lenka Strnadová 27.02.2016 09:21:

    ":) kdysi jsem bušila v tiskárně do klávesnice a rukopis autora (pro mě..." - zobrazit celý komentář

    no já téhož nazval kokotem...a stojím si za tím....zatím... :)
    A bany to je další kravina...minimálně porušuje autorská práva tím, že znemožňuje přístup ke svým dílům...

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    27.02.2016 09:40
    Reaguje na Macenauerová nemá čas 27.02.2016 09:25:

    "no já téhož nazval kokotem...a stojím si za tím....zatím... :) A bany to je..." - zobrazit celý komentář

    ...na druhou stranu chápu administrátory, že ukočírovat ty NEPOSLUŠNÉ je hodně těžké. Jenže z dřívějška všichni víme, že se banovalo za kdejakou nevinnou kravinku. Mnozí dostali doživotí... :( A "hříšné" uživatele stejně nikdo nepředělal :)) Oni to totiž nebyli žádní malí smradi, ale většinou vzdělané a inteligentní bytosti, že... Ban bych udělovala opravdu jen v případě, kdy by se někdo vyjadřoval opravdu hodně oplzle, vulgárně...

  • Opicihlava
    Opicihlava
    27.02.2016 10:29

    Párkrát jsem to taky použil, abych opravil překlep nebo pravopisnou chybu, nicméně nikomu nebrání se opravit v dalším komentu a proto jsem pro úplně zrušit upravování nebo mazání komentářů tak, jak to fungovalo dřív.

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    27.02.2016 12:23

    Kde jsou admini, kteří tvrdili, že v případě zneužívání možnosti úpravy komentářů zasáhnou??

  • KIV
    KIV
    27.02.2016 14:13

    No, vidím, že je pomalu zaděláno na třetí světovou, a Josef to „nahlásil“ a napsal mi, že to mám řešit veřejně, tak mi nezbývá, než to tady rozpatlat.
    Předně tedy k těm komentům. Ano, bylo tam původně, že tam pokud vím nikdy žádné pole nebylo, že je to posekaná louka u lesa, že ta fotka byla v barvě v 30x45 na výstavě a rozpadlá obloha tam není, že připouštím, že to může být převodem těch drobných jemných mráčků do č-b, taky tam bylo že se mi líbí to, jak Josef fotí momentky, že je to nadání či dar…
    Pak jsem popřemýšlela, a řekla si, že polovina z toho jsou zbytečný kecy, a tak jsem tam šla a umazala to, o té louce, a o té barevné 30x45… Nemyslela jsem tím nic zlého, a netušila jsem, co to duševně udělá s Josefem. Takže tímto se omlouvám za tu mou blbou editaci.
    A teď je na Josefovi, aby dokázal to, za co mě nařknul pod fotkou, nebo aby se taky omluvil, a budeme si kvit.
    Kolegům i vedení se tedy omlouvám za hloupé zneužití editace, dám si příště pozor, a použiju jen na korekci překlepů.

  • KIV
    KIV
    27.02.2016 14:22

    Jo, ještě, pokud jsem náhodou něco vynechala, tak se radši omlouvám dopředu, píšu co si pamatuju, kopii nemám...

Vkládání komentářů je uzamčeno.

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse