Editovat komentare lze 24 hodin, pak uz ne. Tato zmena je hojne vyuzivana, bez problemu. Pokud by doslo k opakovanemu zneuzivani, muzeme uvazovat o zmene. Neni potreba delat bublinu ze zmeny, kterou udelala Karen (KIV). pod svou VLASTNI fotkou. Znate se leta, ocenuji, ze Karen se omluvila. Je to zbytecne (,...zbytecne utoky). Komentare pod Karen fotkou byly smazany.
Světové weby, jako je DPReview, toto v pohodě používají a nikdo to nezneužívá, nikdo si nestěžuje... takže v principu není problém. Ten může nastat pouze díky nedostatečné "štábní kultuře".
Editovat komentare lze 24 hodin, pak uz ne. Tato zmena je hojne vyuzivana, bez problemu. Pokud by doslo k opakovanemu zneuzivani, muzeme uvazovat o zmene. Neni potreba delat bublinu ze zmeny, kterou udelala Karen (KIV). pod svou VLASTNI fotkou. Znate se leta, ocenuji, ze Karen se omluvila. Je to zbytecne (,...zbytecne utoky). Komentare pod Karen fotkou byly smazany.
Změna = smazání valné většiny komentářů, čímž diskuse ztratila smysl. Ale máš pravdu nepochybně je to jenom bublina...
bublina je bublina,, alejde o princip...
Světové weby, jako je DPReview, toto v pohodě používají a nikdo to nezneužívá, nikdo si nestěžuje... takže v principu není problém. Ten může nastat pouze díky nedostatečné "štábní kultuře".
Vkládání komentářů je uzamčeno.