Prosím o přidání akčních fotogalerií, aspoň ty co tu byly dřív

  • 01.02.2016 15:04
  • KIV
  • 22
  • KIV
    KIV
    Autor
    02.02.2016 18:24

    Radiku, je to chválihodné, a za každou soutěž osobně děkuji, ale není to co mám na mysli.
    O čem já mluvím, je NEVYHLÁŠENÁ soutěž, vlastně nesoutěž. Průběžně prováděné výběry z běžně vkládaných fotek, tu měsíčně, tu čtvrtletně, tu půlročně, nebo i roční výběr... Tam bude třeba vybírat vskutku ze všeho vloženého za to období do toho žánru, ne to co my vložíme do soutěže.
    Byly by to normálně všemi hodnocené fotky, bodované, nebodované, nic skrytého, nic s extra utajeným hodnocením.
    Takže bychom se snažili vylepšit úroveň všech svých průběžně vkládaných fotek, a samozřejmě bychom používali správné zařazení, aby naše fotky nebyly vynechány z výběru (to už je prostě lidská vlastnost každého fotografa).
    Druhá věc je, když si všimneš, černobílá je opět jedna kategorie odpovídající názvu galerie, já právě mluvím i o výběru těch, co jsou bez přímé reprezentace názvu v galerii....

  • KIV
    KIV
    Autor
    05.02.2016 15:32

    Kaju se, nečetla jsem pořádně, ano je to tak trochu to, co jsem měla na mysli, protože ano, zaostřeno na č-b bude výběr č-b fotek z běžně vkládaných v měsíci únoru, a to je tedy super novinka, Začínám věřit, že se to nějak vyřeší i s těmi ostatními akčními žánry, jako street, reportáž, sport... Asi to chce čas, věřím že vůle bude....
    Děkuji.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse