FOTOGRAFIE TÝDNE Z NAŠÍ FOTOGALERIE ZA 4. KVARTÁL 2015

  • Pavel_P
    Pavel_P
    Autor
    15.01.2016 09:59

    Dobrý den,

    chtěl jsem se zeptat jak je výbírána fotka do výběru "fotografie týdne"? Pod článek nejde napsat komentáře, proto píšu zde.

    Děkuji.

  • Pavel_P
    Pavel_P
    Autor
    15.01.2016 10:43

    Aha, nevšiml jsem si věty "....každý týden byla vybrána vámi, čtenáři webu FotoAparát.cz, jedna, aby se stala Fotografií týdne"....

    Tak už je mi to jasné.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    16.01.2016 12:28

    Hlavnim kriteriem pro Foto tydne je pocet bodu za tyden...Fotem tydne nemuzou byt fotografie, ktere maji pouze slovni hodnoceni (a nemaji body). Fotografie se slovnim hodnocenim se nove zacnou objevovat mezi TOP :)

  • kubuthor
    kubuthor
    18.01.2016 20:56

    A z jakého důvodu nemůže být FOTO týdne bez číselného hodnocení?

    ...To ale nebl původní dotaz - diskuze, kam bych jej mohl vložit je uzavřena, tak ho dám sem:

    KDE NAJDU OZNAČENÉ FOTOGRAFIE VYBRANÉHO UŽIVATELE?

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    19.01.2016 00:23

    Mame zajem, aby fotografie bez ciselneho hodnoceni byly vic videt. Aby byly v TOPu, to uz snad brzy zacne fungovat...Neni ale jednoduche urcit algoritmus, aby se dostaly do Foto tydne - body zde hraji majoritni roli...
    Treba by se dala vymyslet i jina zvyhodneni pro tyto fotografie. Mozna mate nejaky napad...?

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    19.01.2016 00:24

    ...nevim, co znamena: OZNAČENÉ FOTOGRAFIE VYBRANÉHO UŽIVATELE?...zeptam se..

  • Pavel_P
    Pavel_P
    Autor
    19.01.2016 08:46

    zaleží jaký typ fotek chcete, aby ten algoritmus vybral... to musíte definovat stejně vy....

    nej počet čehokoliv "komentářů", "bodů", "zobrazení" (a jejich kombinace) je podle mě špatně

  • Taky..
    Taky..
    19.01.2016 10:22

    K tomu algoriutmu. Pokud je komentářů více než 15 nebo 20, dá se většinou mluvit když ne o úspěšné, tak přinejmenším o kontroverzní fotografii. (V jistém smyslu kontroverzní = úspěšná.) Pokud se v komentářích navíc vyskytnou slova jako výborná, skvělá, super, bezva, poklona apod., tak by to mohlo být pro algoritmus dostatečné vodítko.
    K označným fotografií. Na starém webu jsme si v nastavení mohli rozhodnout, jesti naše označené fotografie uvidí ostatní nebo ne. Zde je ostatní vidět nemůžou, čímž se stávají jen soukromou složkou.

  • Lenka Strnadová
    Lenka Strnadová
    19.01.2016 11:38

    celý problém je v tom, že např. Helena vůbec netuší, jak staré FA fungovalo... Nyní se krkolomně a zdlouhavě pokoušíte díky neustálým připomínkám navracet k tomu dobrému, co na FA fungovalo... Nechápu, proč se celé FA jen nezmodernizovalo...

  • Dana Kovaľová
    Dana Kovaľová
    19.01.2016 15:20
    Reaguje na Lenka Strnadová 19.01.2016 11:38:

    "celý problém je v tom, že např. Helena vůbec netuší, jak staré FA fungovalo..." - zobrazit celý komentář

    ...a pokud je připomínek moc, tak se vlákno s nimi radši uzavře... přiznávám, že postup adminů, kteří se jednoduše rozhodnou: "Už jsme je nechali vykecat dost" - a zamezí vkládání dalších příspěvků do fóra, mi těžce nesedí... jakžtakž jsem to chápala pod článkem "Uvádíme nový FotoAparát" - ale ve fóru k tomu určeném?!

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse