Moc dekuji za, alespon kratke, hodnoceni fotografie ;) Je mi jasne, ze je diskutabilni zarazeni sportovni kynologie (stopa, zachranarina, obrany, ...) a psich sportu (agility, dogfrisbee, flyball, ...) mezi klasicke sporty a tak me trochu mrzi, ze jsme se tady nepotkali. Samozrejme se nic nedeje a naopak jsem rad, ze se snimek libil. Snad se priste povede tema vystihnout lepe :) S pozdravem Lukas Marica
a presto, ze se zde vyskytuje pes a mozna jde o nejakou kynologickou disciplinu, tak je zde odkaz na sportovni moment zrejmy. To nic nemeni na tom, ze fotografie si nezaslouzi vyhrat diky chaosu na snimku. Bud vice odclonit nebo ukrocit stranou. Moment uzasny, ale jako fotografie to zase takova pecka to neni...
Moc dekuji za, alespon kratke, hodnoceni fotografie ;) Je mi jasne, ze je diskutabilni zarazeni sportovni kynologie (stopa, zachranarina, obrany, ...) a psich sportu (agility, dogfrisbee, flyball, ...) mezi klasicke sporty a tak me trochu mrzi, ze jsme se tady nepotkali. Samozrejme se nic nedeje a naopak jsem rad, ze se snimek libil. Snad se priste povede tema vystihnout lepe :) S pozdravem Lukas Marica
souhlasim s vyberem vitezneho snimku, nicmene nesouhlasim s tim, ze snimek se psem nepatri do kategorie sportu, frisbee je jako sport davno uznavan:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ultimate_%28sport%29
a presto, ze se zde vyskytuje pes a mozna jde o nejakou kynologickou disciplinu, tak je zde odkaz na sportovni moment zrejmy. To nic nemeni na tom, ze fotografie si nezaslouzi vyhrat diky chaosu na snimku. Bud vice odclonit nebo ukrocit stranou. Moment uzasny, ale jako fotografie to zase takova pecka to neni...
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).