Test fotoaparátu Pentax X-5

  • Petr Luňák
    Petr Luňák
    12.03.2013 13:18

    Takhle otresnej obrazovej vystup jsem uz dlouho nevidel.

  • oldabasak
    oldabasak
    12.03.2013 15:32

    Nechtěl jsem ani věřit tomu, co jsem viděl. Naprostá obrazová katastrofa. To snad ani nemá cenu vyrábět.

  • Václav Dvorský
    Václav Dvorský
    14.03.2013 00:23

    No tak to je masakr... marně hledám ostrost, barvy... ta obloha, i videokamera mé přítelkyně podává ve fotorežimu lepší výstup. Rozhodně se přidávám k názoru Oldy, proč se toto vůbec vyrábí. Hlavně rozhodně nepovažuji za + cenu, za takové rozpatlané fotky dát více jak 5,5k, 26x zoom, kdo to využije? na ptactvo? No potěš, peří bude zajisté krásně prokresleno :D Raději oželím zoom, připlatím litr a koupím Olympus XZ-1 a mám úplně jinou ligu. Nicméně i v ultrazoomech se dá najít o mnoho lepší model za srovnatelnou cenu.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse