No tak to je masakr... marně hledám ostrost, barvy... ta obloha, i videokamera mé přítelkyně podává ve fotorežimu lepší výstup. Rozhodně se přidávám k názoru Oldy, proč se toto vůbec vyrábí. Hlavně rozhodně nepovažuji za + cenu, za takové rozpatlané fotky dát více jak 5,5k, 26x zoom, kdo to využije? na ptactvo? No potěš, peří bude zajisté krásně prokresleno :D Raději oželím zoom, připlatím litr a koupím Olympus XZ-1 a mám úplně jinou ligu. Nicméně i v ultrazoomech se dá najít o mnoho lepší model za srovnatelnou cenu.
Takhle otresnej obrazovej vystup jsem uz dlouho nevidel.
Nechtěl jsem ani věřit tomu, co jsem viděl. Naprostá obrazová katastrofa. To snad ani nemá cenu vyrábět.
No tak to je masakr... marně hledám ostrost, barvy... ta obloha, i videokamera mé přítelkyně podává ve fotorežimu lepší výstup. Rozhodně se přidávám k názoru Oldy, proč se toto vůbec vyrábí. Hlavně rozhodně nepovažuji za + cenu, za takové rozpatlané fotky dát více jak 5,5k, 26x zoom, kdo to využije? na ptactvo? No potěš, peří bude zajisté krásně prokresleno :D Raději oželím zoom, připlatím litr a koupím Olympus XZ-1 a mám úplně jinou ligu. Nicméně i v ultrazoomech se dá najít o mnoho lepší model za srovnatelnou cenu.
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).