Test Nokia 808 – 38 megapixelů v telefonu

  • Martin Picka 1
    Martin Picka 1
    07.08.2012 16:21

    jojo, Nokia se muze snazit sebevic, ale ten Symbian byl fajn pred par lety, ted uz ho nemam ani tendenci vyzkouset, skoda jich, Finu...

  • cc355
    cc355
    08.08.2012 22:20

    jj, nechápu, proč tam ten symbian dávají, vždyť to musí vědět, že to nemůže přežít... asi chyba ve vedení

  • Karol Neznik
    Karol Neznik
    07.09.2012 13:46

    Ja zas nechapem, co komu chyba na Symbiane, prave som si kupil teraz uz 2. najlepsi fotak v mobile Nokia N8, a mam tolko aplikacii, aj zadarmo, ze ani neviem vsetky vyuzit a nechapem, co by malo na nich chybat? Vcetne aplikacii pre fotak. A mapy a navigacia zadarmo na cely zivot... Pritom je to Nokia, symbol mobilnych telefonov a skutocne najkvalitnejsi vyrobca. To mam z vlastnej skusenosti, ked som v UK 2 roky pracoval ako opravar mobilnych telefonov pre jednu velku firmu.Ja som spokojny a pre normalneho uzivatela urcite nic nechyba aj co sa tyka stability a spolahlivosti. Myslim, ze v podstate ide iba o marketingovy tah Googlu, ze sa tak silne protezuje Android, ktory samozrejme nie je zly, ale niet dovod hanit Symbian, aspon ja mam Belle - poslednu verziu a je OK.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse