Zpracování tématu: "Linie a tvary"

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2012 21:42

    Velmi se mi líbí světlotvorba se židlemi. V rámci tématu pro mě nejlepší.

    A naprosto nechápu ocenění posledních dvou fotek, do tématu napasovaných jen taktak. Tím spíš, když ta předposlední tmavá silueta úplně křičí nekvalitou příliš velkého výřezu, špatného zaostření a dodatečného přeostření.

    Jak se z článku pozná, která fotka je vítězná "8||594046||744605||" ?

  • jana sedlakova
    jana sedlakova
    23.01.2012 22:07

    rulisa - pod fotkou je názov :)
    veľký súhlas pre mňa jednoznačný víťaz - židle (stoličky)

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2012 22:14

    Pod fotkou je název, ale nevidím to číslo. A v článku jsem název nenašla. Jen to číslo. Ale možná jsem slepá.

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2012 22:14

    Odesilatel: KIV
    Příjemce: rulisa
    Předmět: Tvoje kritika hodnocení profesionála
    Datum a čas: 23.01.12 22:02
    Re:
    Jak se z článku pozná, která fotka je vítězná "8||594046||744605||" ?

    Odpověď - nasadíš si brejle, a přečteš si název pod fotkou.

    Jo, a doporučuji nasadit ty brejle ještě předtím, než budeš příště kritizovat fotky a jejich hodnocení.
    Hmmm, a proč tam nevidím tvoje fotky?
    Že by ti to šlo jen teoreticky, čili plané řeči a skutek utek?

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2012 22:18

    Odpověď pro Karen:

    Opakovaně nesouhlasím s názory a hodnoceními zdejšího odborníka. Myslím si, že velmi často by brýle potřeboval on. Proto si myslím, že by mi jeho hodnocení mých fotek nic nedalo.
    (A nebo je vůči některým účastníkům zainteresován nějak víc?)

    Předpokládám, že kdyby se k tématu směli vyjadřovat jen účastníci, nebyla by diskuze otevřená všem. Tedy budu doufat, že se smím i nadále dívat a napsat svůj názor, jenže zatím nikdy nebyl ojedinělý..

    Děkuji předem za svolení. :-)

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2012 22:43

    (Podotýkám, po dalších několika IP, že jsem Karen opakovaně upozorňovala, že fotografické věci z diskuzí řeším v diskuzích a nikoli interkou a že si nepřeju s ní interkou komunikovat v tomto urážlivém stylu. Omlouvám se za spam.)

  • KIV
    KIV
    23.01.2012 23:14

    No, já bych jen chtěla poděkovat za tuto akci "Okem profesionála". My, kteří se zúčastňujeme a fotky k rozboru posíláme, akci vítáme, na další kolo se těšíme, a rádi si vždy přečteme článek s rozborem fotek.
    Tato akce je zde zpestřením, a kdykoliv budu fotky na nové dané téma mít, zase se ráda zúčastním.
    A děkuji profesionálním fotografům, kteří nám tady věnují svůj čas, a fotky tady rozebírají.

    A k uživateli rulisa - stačí si přečíst historii předchozích kol, ne vždy byly mé fotky bez chyb, ano, byly mi zde chyby vytčeny, a i to bylo pro mne přínosem.
    A k osobnímu pohledu na uveřejňování osobní pošty, můj názor máš v interní poště, a to je to poslední co ode mne kdy v interní poště najdeš, proč, to je zřejmě jasné...

  • rulisa
    rulisa
    23.01.2012 23:41

    To jsem ráda. To je zřejmě jasné. :-)

    Poštu, jejímž účelem je hádání se a plivání v zákulisí, za osobní nepovažuju.

    Děkuji zcela jinému nenalogovanému čtenáři, že mi dal vědět, že vítěz je jmenován už v úvodu článku. Hledala jsem až na konci, úvod, obsahující stále stejné formulace a reklamy, přeskakuji. Mea culpa. :-)

  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    24.01.2012 09:42

    ruliso, ruliso, kdyby šlo zkřížit slepici s jedovatým hadem, asi vím, jak by vypadala :-). Tentokrát vědomě vybočuji z mezí slušnosti, abych ti řekl - soukromě a veřejně - ne interkou - že je mi z tebe zle - a nevycházím jen z této debaty, ale z tvé dlouhodobé činnosti na tomto webu. Asi dostanu ban - ale někdo už to říct musí naplno.

  • rulisa
    rulisa
    24.01.2012 16:56

    Ale jdi ty mučedníku... :-)

    Takže dobrodušní inteligenti se poznají podle toho, že místo slovních hodnocení fotek slovně hodnotí autory komentářů, které si dovolily být nesouhlasné. A psát slovní hodnocení fotek je zavrženíhodné zejména coby dlouhodobá činnost na tomto servru.
    Aha. Už jsem to pochopila. :-)

    A něco k fotkám nemáš? :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse