Fotografování kolibříků

  • Radek Demjan  www.radekdemjan.com
    Radek Demjan www.radekdemjan.com
    14.11.2011 16:03

    Pěkný článek Petře.

  • Martin Pustelník
    Martin Pustelník
    14.11.2011 20:59

    příjemný snímky i počtení, ahoj

  • Ondřej Prosický
    Ondřej Prosický
    15.11.2011 17:04

    Provokatér, jak asi těch pár měsíců vydržím, než je zase uvidím!
    Potvrzuji, že závislost na kolibřících se dá vychovat poměrně snadno. Pěkné pokoukání a počtení.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    15.11.2011 17:10

    Pekne a poucne. Velmi me zaujala technika zmrazeni kridel. Dekuji. Helena

  • gedo
    gedo
    15.11.2011 19:24

    Tak takýto krasavci mi na chalupu nechodia.
    Parádička Peter ahoj

  • Robert Kujan
    Robert Kujan
    16.11.2011 17:22

    Tedy, článek jdu teprve přečíst, ale nedá mi to, ty fotky musím pochválit už teď. Jsou fakt nádherné.

  • PeHa 1
    PeHa 1
    24.11.2011 14:52

    Nádherné fotečky - překrásní opeřenci a moc pěkné počtení :)

  • Pali TRPAS Hradiský
    Pali TRPAS Hradiský
    24.11.2011 21:26

    dobrý článok, ten tretí obrázok (Kolibřík bělokrký, Belize) je jeden z mojích naj fotiek, čo si pamatám kolibríkov

  • KIV
    KIV
    24.11.2011 23:23

    Zajímavé počtení, krásné fotky.

  • Petr Bambousek SulaSula.com
    Petr Bambousek SulaSula.com
    25.11.2011 11:24

    Moc děkuji všem za kladné ohlasy. :-) Petr

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse