-
Diskuse ke galeriím |
11
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
8
příspěvků za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
2
příspěvky za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke galeriím |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
-
Diskuse ke článkům |
1
příspěvek za
posledních
30
dnů
Pěkný článek Petře.
příjemný snímky i počtení, ahoj
Provokatér, jak asi těch pár měsíců vydržím, než je zase uvidím!
Potvrzuji, že závislost na kolibřících se dá vychovat poměrně snadno. Pěkné pokoukání a počtení.
Pekne a poucne. Velmi me zaujala technika zmrazeni kridel. Dekuji. Helena
Tak takýto krasavci mi na chalupu nechodia.
Parádička Peter ahoj
Tedy, článek jdu teprve přečíst, ale nedá mi to, ty fotky musím pochválit už teď. Jsou fakt nádherné.
Nádherné fotečky - překrásní opeřenci a moc pěkné počtení :)
dobrý článok, ten tretí obrázok (Kolibřík bělokrký, Belize) je jeden z mojích naj fotiek, čo si pamatám kolibríkov
Zajímavé počtení, krásné fotky.
Moc děkuji všem za kladné ohlasy. :-) Petr
Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).