Prodám sestavu zábleskových světel, jsou jako nová, téměř nepoužívaná, jen mi tu leží a zabírají místo. Raději bych osobní předání nebo se můžeme potkat na poloviční cestě. Kdo neví jak s nimi fotit, ráda vysvětlím. Jedná se o tuto sestavu: https://www.fstudio.cz/2x-zableskove-svetlo-Fstudio-R300-softboxy-d916.htm