No jsem sice jenom amater, za to si to foceni uzivam :) Takze necekejte zadny nadhery, je to proste jen „prijemny konicek“ :)
No jsem sice jenom amater, za to si to foceni uzivam :) Takze necekejte zadny nadhery, je to proste jen „prijemny konicek“ :)
Uživatel není autorem žádného článku.
Informace o technologiích nejsou vyplněny.