Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne...
cool
Dynamika fajn,ale kompozice mi tu fotku srazi..
6-
5++
nelíbí se mi kompozice
pěkná
fičák
perfekt, bral bych ho ze předu
vyborne ale zle orezane...
Mně tyhle na odjezdu neberou...
Buď to musí být výrazněji nafocenej odjezd (tedy s kompoziční odjetím, jestli mi rozumíš), nebo radši ne ;-)
Vždycky mi to přijde tak, jako že to nevyšlo a ujel ;-)