se stativem by to asi bylo ostřejší
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tohle se bez stativu neda..jedine to nekam polozit,ale tady jde taky hlavne o kompo
2+
nejen ostrejsi
Prumerna fotka, kompozicne nezajimavy, wxpozicne tmavy, se stativem urcite by to bylo opravdu lepsi...
3-
to jo, ale na tomhle tmavém, lehce neostrém snímku to tak dobře nevyzní...
ano
juj to je tmavé, ale asi tajemné :)