Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
neostré
ok
Kristina...To je schválně..
Zuzana G: Opravdu? Ale alespoň něco by na té fotce zaostřeno být mohlo;)
Dobrá práce s hloubkou ostrosti, líbí
Mě se to zdá ostré dost, pěkně kombinované ostré s pozadím.
Tak sorry, asi ničemu nerozumím... A nebo už je tak pozdě, že blbě vidím...
Kristinko, budu se snažit propříště, aby to bylo ostré aspoň jako tvoje Moja :)
Zuzana G: Ale já netvrdím, že moje fotky jsou ostré, jen hodnotím vzhledem k ostatním fotkám co tu vidím... Nic proti, ale vy jste ty květiny fotila někde přes sklo? Protože fotky Moji je přes sklo focená a to na kvalitě značně ubírá samo o sobě... Omlouvám se tedy
nezlobím se, jen mi to výjimečně nepřijde neostré:). Snad zhodnotí také někdo kdo tomu rozumí...uvidíme.. Začínám, takže je pravda že je třeba se hodně učit. Ale neostré se mi to fakt nezdá, promiň.
v klidu, já jsm to nemyslela špatně;)
trochu vic doostrit...
jo, zatím se pouze snažím, fotím ještě bez stativu, je to dost těžké..:)
:o)