náš mazlíček
pro zasmání
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
:)))
až se přestanu smát,tak ti napíšu ty výhrady:)))
jééé ... můj foťák :o)
je nás tu s tímhle blikátkem po málu :o)
ale fotka mě moc nevzala ..sorry ..
to snad né
ha ..teď koukám že to není přesně ten můj ...já mám 510 ..
tady by pomohl plamenomet
:)))
:)))) ten vypadá dost nebezpečně, kde má náhubek ? :)))
TK je dost špatná 2+1 za pobavení
ten vypadá dost drsně:-))
:)))
Gremlins za 3-
:))
zadneho psa nevidim:)))
no tak tohle je týden sraček na FA ....
pozor pes!!:DDDDD se fakt bojim... :DDD
Ja zadne vyhrady nemam :)))Jen pridat kategorii-humor :)
super budu se smát ještě zítra
lol
jsem z toho na vetvi, nej fotka co mne dneska zaujala,bez srandy :))
teda, ta fotka ma spoustu nedostatku, ale pejsek je spickovej na nejvyssi miru 2+3 modelu
krásný pes, ale absolutně neostrý (ostřeno na podlahu)
co je to za kočkopsa ?
To neni pes ale Gremlin:-)
tak toto ma skutocne pobavilo..:)aj s tym zaostrenym pozadim..:)
teda to je týpek,nemáš lepší foto?,stálo by za to..
to je pekinéz a náhubek nepotřebuje,nemá co doněho dát
jako humor bezva
příroda je nemilosrdná,co? :)
* * *
Tu hlavu to tam chtělo celou, trochu více ostrosti, i když vím že fotit zvířata není nic jednoduchého, přeji hodně štěstí příště
* * *
nic moc......sorry:(
hezkej hafánek
ostrost... oci... :)))
to je pitbul...?