Trochu rozbouřená voda z kanoistického závodu v Praze.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
za momentku
nojo pádlujou jak blbí .)
+ barvy..
Dobrá fotografie
Děkuju všem, kteří alespoň nahlédli.
Veruu B. : Díky speciál. Původně jsem chtěl předem požádat o okomentování právě barev.
Fidel vyCastro : Každý máme něco. Mě zase trochu uniká co mám obdivovat na honění se třeba motorek po okruhu. Možná asi to, že je mají hezky vybarvené.
Co čekáš od fotky s tématem sport ? Ale chápu, že kdo k vodě nemá žádný vztah, na té fotce nemusí nic vidět. Zkus příště třeba okomentovat fotku samotnou. Dík.