Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zlatý psík, pozdravujem.
bílá mi místy přijde přepálená-světlo není optimální, příště bych řezal více, na mě příliš malé
je hezky huňatej, přístě pískni aby nastavil víc uši
Nějak se mi nezdá pozadí a taky ostrost:o(
Jinak pejsek je nááádhernej:o)
Pejsek k sežrání, pozadí mi připadá OK, jen bych dole ořízla (hlavně to rozhraní podlahy a stěny nebo co to je)
pohodový, dost zaujalo, příště možná zkus fotit až bude čelem ke světlu dostaneš tím do obou očí potřebné světlo, jinak příjemně rozvržený, čistý pozadí, já tohle fakt ráda
no jinak ten kousek podlahy taky krapet vadí, ale spíš bych neřezala
no, mám ořáznutou variantu, ale omylem sem dal na net tu neoříznutou...
toTomáš Körber: on má takhle ty uši normálně...
ostatním děkuju