Režim : A, ISO 80, 1/30s, F8.0
Filter : Cokin 121S
SW úprava : Zoner Media Explorer 6
Statív : Hama Star63
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
lepsie kompo ako predchadzajuca
to Jozef Hul:
stále nič? :-)
to znamena co? 6? :-)
to Jozef Hul:
nie nie,to znamená či sa ti táto páči viac ako tá prvá?dal si tam koment súčastne somnou,nevidel som od teba teda nič iba hodnotenie bez komentu,preto som sa spýtal :-)))
tahle je lepsi...mozna i bez vyhrad,ale pocitove to este neni ono...:(..:)...5+...
páči sa mi, a viac ako predošla!
to Martingross.sk:
:-) som rád...
aha, ok :-) mne by sa to asi najviac pacilo cele, taka mala panoramka. len by to chcelo vyriesit format.
to Jozef Hul:
ano rozmýšľal som aj o panoráme,bola by fajn,len by som potreboval pomoc od niekoho skúseného po softwarovej stránke,kedže mám rád na fotke oblaky neviem ako ich pospájať aby to vyzeralo celistvé,hmm...
oblaky su to najlahsie, problem su linie
Ty baráky se trochu hroutí a nahoře bych asi kus řezal.
Jinak good:o)
6-
to špekoslav:
je to brané kúsok zospodu a širokým (27mm)ohniskom,takže to že sa "hroutí baráky" je úplne prirodzené a navyše to bol zámer... :-)
5+
pekne...
krasna