Sydney, Silvestr 2002, par minut pred vypuknutim ohnostroje
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To nemá chybu! Máš nějakou po vypuknutí ohňostroje?
moc pěkné, to se fotí samo
Tie farebne odlesky vo vode su zaujimave, ale predsa len by som tam nechal tej vody menej.
Já bych tam naopak dal vody více. Takhle je ta hraniční linie téměř přesně v polovině.
Velmi pekne!
> Jan...po vypuknuti ohnostroje jich mam nekolik, ale nestoji za nic
Připomíná mi to pohled z Kanadského břehu Detroitu na Americký.
To Jindřich
Preto som to chcel orezat, ale pripustam, ze tvoja uprava by mohla byt lepsia - zavisi od toho, ako to tam vyzeralo...
OK,tvoja je lepsia... :-))
Krásná fotka. Ale ořízl bych vrchní část, aby byla dělící čára přesně v polovině. Myslím, že v tomto případě by středová kompozice přinesla zajímavou symetrii.
Kompozične mi to moc nesedí, zrejme by to chcelo poskúšať väčšinu zo spomínaných zmien ...
to je energie! ;-)
Pekna ale ta lod mi tam vadi. Mohla byt viacej v predu alebo vobec.
Chtělo to více vody ;-)
A vůbec uplně o něčem jiném je jenom ta voda. Super abstrakce barevného čárového kódu.
uf, veľmi pekné