Los Angeles, zari 2002, tak trochu chaos
porad jsou to jen same krajinky a kyticky....:))), tak tadyta je pro zmenu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pekné, farebné, ale nič mi to nehovorí.
Diky za pripomenuti, rok jsem na te ulici nechal.
Farebne, nic nehovoriace
nechtela jsem nic rikat
Dobra atmosfera... :-)
Presne jak rikas, je to zmena proti krajinkam a ptakum.
:o)))))
Kačenka vie spraviť dobrú fotku aj z nudnej hollywoodskej ulice :-)))
To je focené z auta??
Amerika je asi chaos sám o sobě...
to nás čeká taky...