jak měsíční krajina, jak po výbuchu zákeřné bomby... prázdná bez lidí a studená
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
výborne
Pro mne nic moc...
hmmm...no nevim.....
co to? ten nadych?? :DD
Kdyby byla ta treti budova taky bila.. bylo by to lepsi
paradni
no abych to tady upřesnil, tak je to normálni IRko s prhozenejma kanálama;-)
hm ... strašný barvy
j, něčím lehce zajímavé
sorry ale ja to z toho necitim
skvělé
tak, a ted -> co jsi tim sledoval?
Na mne působí furt dost živě
zaujímavý pohľad
zajímavé
nemastne neslane