Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Líbí
Je to supr. 6+
wow
výbornej námět! líbí!
super a velmi pro ..
To máš pravdu
dost dobré..
není co vytknout... Snad jen že seš lepší než já :-)
ano paci sa aj ne ;)
je ...
Dobry napad.
Supr nápad i provedení
Paci sa mi. Drevo v bw na mna posobi ukludnujuco.
pěkné
5+
Zväčša mi je na húpačke zle.. a občas sa i pogrciam... No, to isté platí i na život...
Moc pěkný. 6+
Tak to je paráda přesně dle mého gusta....
5++
6++ perfektní
paradni uhel pohledu
jj;)