Ta fotka byla focena stejne rano jako dve predchozi fotky.Snad se vam nekomu bude libit a urcite tam nekdo najdete spoustu chyb.No a prave ty bych chtel vedet abych se jim priste vyvaroval.Predem dekuji
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5-
ta postava Masaryka zaniká na fasádě.Měla být mezi lampou a nárožím budovy aby vynikla.Taky bych ještě počkal pár minut až bude slunce o kousek výš.No po bitvě je každej generál
pekne...
+
zajimava fotka