Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pusobive, ta cernobila tomu dava nadech stari :))
dostal som tip že sa tam dá veľa pekného nafotiť a naozaj
***
líbí
z nostalgie
pěkné
pěkné...
dost sedive
mne sa moc páči
pekne!
Asi jo
pěkné
Moc pěkné.Líbí.
Celkom dobré...
5/4
jo!
jo pěkná