Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekne
fajn
4+ dobre foto
* * * * *
5+ Povedené, líbí se mi to
Chtělo by to trošku "narovnat".
Jinak fajn.
vlevo bych řezal
fajn...
chtělo by to srovnat, celé se to kácí ....
možná bych očekával osrost na hlavním motivu... ...jinak barevně i světelněvelice pěkné
5+