Ja sa snad zmensovat bez strat na kvalite nenaucim.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
trosku malo vyrazne, chyba kontrast a aj komozicne je to rozhadzane. ale na zaciatok fajn.
To Slavo: v smutnom pocasi, v smutnej nalade sa smutno foti...;-)
hlavne zmensujes zbytecne mnoho, muzes sem dat fotku podstatne vetsi...
5+1 To zelene zprava a zlava tam trosku zavadzia, ale predpokladam, ze ak si nemala rybarske cizmy, nedalo sa inak.
celkom podarená kompozícia
malé